Jump to content

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

Ja ga prvi pljujem i ovde i na onoj temi za komentatore ali ovde je u pravu za sve sto prica. Nadal je ljigavo govno a sudija kreten, ne znam kako ga je ubedio ovaj da je aut.
Sve se slažem sa tobom ali ova budala ne prestaje da kenja o krađi, lažnom prijateljstvu, španskom narodu i koje čemu... :frust: Kaže, da 10 godina nije video da je neko tako pokraden... :isuse: Jebote, nije krađa nego je Nadal pizda a sudija je pogrešno video, jebiga dešava se...
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma jasno mi je to, Banjac je degen i pisao sam vise puta o njemu tamo na onoj temi, ali jebiga. I nema tu desava se, sudija nije smeo da svira aut ako nije bio 100% siguran, a o Nadalovom govnarskom potezu nije potrebno trositi previse reci. Valjda ce vaskrsnuti Novak sad, da im se posle najebe keve obojici.

Link to comment

O kom nadalovom govnarskom potezu pricate? On pokazao trag, sudija lose procijenio za pola milimetra i cao. Ni prvi, ni poslednji put. A ovaj retos, majko mila... Mislim da bi sa naredio da se bombarduje spanija i francuska da moze. Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...