Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

break za Rafu, pu!mnogo je izgresio u ovom gemu NJole... ali mora ostati agresivan. samo da bekend proradi, za sada je poprilicno los

Link to comment

rafa sve sigurniji, nole sve vise gresibojim se da je prvi set izgubljenkasnije da mu bar proradi servis, koji je isto los..

Link to comment

gotovo je ovo, Nole je u svom njole 3.14cka mode-u...ko je ovaj degenerik na eurosport koji sere o leprsavom nadalu, iako je u prethodna tri gema sve odradio (usrao) njole sam??

Link to comment

5:3 za Rafu, jako bitno. Ja sa velikom sigurnošću tvrdim da će novak uzeti ovaj set u tajbrejku. Novak voli da igra pod pritiskom

Link to comment
5:3 za Rafu, jako bitno. Ja sa velikom sigurnošću tvrdim da će novak uzeti ovaj set u tajbrejku. Novak voli da igra pod pritiskom
ti ne samo da ne radis nista na poslu, vec ti dozvoljavaju i koriscenje narkotika? :DNJole mora da udje u crazy mode, da ispogadja sve zivo, inace nema leba
Link to comment
5:3 za Rafu, jako bitno. Ja sa velikom sigurnošću tvrdim da će novak uzeti ovaj set u tajbrejku. Novak voli da igra pod pritiskom
Da si napisala sve to roze slovima pa da i ima neku težinu.Ja naravno ne gledam jer sam pussy i stresam se puno.
Link to comment

sto je najsmjesnije, imao je sansu i u ovom gemu, ali je opet sve sam usrao. odvratno, fuj, fuj, odvratan je, idem napolje!

Link to comment
stvarno ne znam zasto gledam ovo, skracujem sebi zivot, a ovaj igra kao zadnja sisa. pih
e jbg sad i ti. nije dosta jedna Serpentina.
Link to comment
ti ne samo da ne radis nista na poslu, vec ti dozvoljavaju i koriscenje narkotika? :DNJole mora da udje u crazy mode, da ispogadja sve zivo, inace nema leba
Moj posao je spremanje ispita, da se rayumemo. Iju, ne mogu da verujem da je tako lako Nole ispustio prvi set, ali dobro. Ja se ne nerviram, i dalje mislim da ovo Novak moye da dobije tesko a Nadal nikako.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...