Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

ma neće ti se obistiniti ta slika, biće sunčano sutraono što će se obistiniti je da novak razbija rafu :Ded.a ja to neću moći da gledam, jbmt posaoed.slabo radi dodole, kratko trajala kiša, ništa

Edited by duda
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šarapova i Azarenka... radost za sva čula - što bi rek'o Bowie, Sound and Vision :D

Edited by Max Morlock
Link to comment

Pas mater. Ovo dodole je trebalo za sutra, a ne za danas... ali opet, neće da škodi, a čim ne škodi može da koristi.

Link to comment

Ne znam sto se uopste uzrujavate oko kise, terena, podloge itd... Pregazice ga Nole kao plitak potok. 3-0, u najgorem slucaju 3-1, ako se previse opusti i krene da se zajebava kod 2-0 :P

Link to comment

Došao s posla i vidim treba da krenu Serena i što bi reko Jankela, ova neka druga. I reko, ajd da hrsnem nešto, plaknem sudove, taman da se odgleda drugi set.Kakva je sprdnja veći deo WTA :bee:Mada Serena je stvarno :Hail:Mislim da sad i igra i izgleda bolje nego ikad.

Link to comment
ed.slabo radi dodole, kratko trajala kiša, ništa
pa to je zato sto je ovaj postovao ovu modernu dance verziju.mora to tradicionalnije, blize korenima:"ide doda preko polja,oj dodo, oj dodole,a oblaci preko nebaoj dodo, oj dodole...ovde ide nesto o kisi, zaboravila sam...da orosi sitnu sljakuoj dodo, oj dodolesitnu sljaku na Chatrieruoj dodo, oj dodole" Edited by estel
Link to comment
Samo da zamolim one koji budu gledali mec da napisu ovde koji red da mogli da pratimo desavanja dok smo na poslu.
+1Ja cu se truditi da slusam Radio RG, ali ne znam koliko cu biti u mogucnosti.
Link to comment
moze neki linak?
jedva nadjoh linkevohttp://www.firstrow1.eu/watch/190296/2/watch-nadal-vs-djokovic,-court-philippe-chatrier.html
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...