Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

Krenuće od 14:00 stoposto. Samo je pitanje šta će da urade. Glavni termin potencijalni klasik i finale pre finala ili domaći igrač. Kontam da će ili pitati Tsongu šta bi više voleo ili ga staviti da igra prvi zbog te male mogućnosti da ovi razvuku na dva dana pa da Jo bude odmorniju nakon svoje eventualne pobede.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma Tsonga garant igra prvi. nema tu domaci igrac, kada svi cekaju Rafa-Nole meca na RG vec nekih 3-4 meseca, tako da ce tu gledanost biti veca, pa sve da tri Tsonge igraju drugi mec...

Link to comment

mis'm, jesam ja čojek-patrijota ali Nole može preko Rafe jedino ako ovaj bude imao izrazito sjeban dan. s druge strane, Tsonga ako sad ne uzme turnir, nikad i neće.

Link to comment

Moram priznati da sam od onih koji su prije početka turnira vjerovali da je kišni faktor možda malo i prenaglašen u cijeloj priči. Sad vidim, zajebao sam se.

Link to comment

@zliporučnikJa sam značaj istog shvatio u finalu Hamburga 2007 i od tada non stop tupim o njemu čim se dođe do Nadala i šljake.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

conga nije izgubio set, ferer nije izgubio setfinale pre finala :fantom:i da, gledetm meča rafa-nolenovakova igra lani nije ličila ni na štazamalo ispo od sepija, zamalo ispo od congeon ovih dana deluje spremnije bar 2x nego laniočekujem noletovu pobedu u 4 seta@takanohanada, fed dobio, treći set sa nulom

Edited by duda
Link to comment
ne secam se tog finala, fed dobio?
Prva Fedova pobeda na šljaci protiv clay goat-a (6-0 u trećem). To je tada bio masters koji se igrao posle MC čini mi se, a sam Hamburg kao grad je izuzetno hladan i kišovit s obzirom na svoju poziciju na Severnom Moru.edit: Termin je bio onaj koji sad uzima Madrid, koji je u to doba bio masters indoors pre Pariza u terminu sadašnje Valensije koja je opet bila šljakasti turnir ekvivalenta današnje petstotice posle MC-a. Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Rafi sunce izrazito odgovara, to svi znaju... spora podloga sa visokim odskokom loptice. kada je tako, onda Rafa moze da salje njegove lude spinove i ne brine se. kada je vlazno, slabiji je odskok loptice, i onda kada su ti spinovi malo kraci, te loptice protivnik moze da unakazi. tako ga je NJole probijao u trecem setu prosle godine, jednostavno Rafine lopte nisu imale dovoljnu dubinu, i sledilo je kaznjavanje.medjutim, 2011 je NJole vec pokazao da samo spinovi na bekend nece biti dovoljni, posto njemu visoki odskok nacelno ne smeta. i tu je NJoletova velika prednost, jer je Rafa taj koji mora da menja igru. i to se isto videlo prosle godine kada je Rafa protiv NJoleta udarao daleko ravnije i ostrije nego sto to obicno cini. takodje, sunce ne samo da daje veci odskok loptici, vec i ubrzava teren, tako da ce i NJole sa njegovim ravnim udarcima(pogotovo iz bekenda) lakse probijati Rafu nego na vlaznom terenu.sigurno je tu NJoletu upside manji nego Rafi, ali svakako ima i on sta pozitivno tu.ono sto ja ocekujem, to je da obojica budu uzasno napaljeni, i da od drugog seta, kada im se ruke opuste, pocnemo gledati svemirski tenis. a ako se bude igralo rastereceno na obe strane, NJole je favorit. jednostavno Rafina igra njemu nije problematicna, naprotiv. a moze i da istrci koliko i Rafaa ko god misli da ce Tsonga do titule, vara se. Ferrer igra odlicnu sezonu na sljaci, samo ga je Rafa omlacivao, a i on teze nego ranije. dobija Pics polufinale.

Link to comment
Prva Fedova pobeda na šljaci protiv clay goat-a (6-0 u trećem). To je tada bio masters koji se igrao posle MC čini mi se, a sam Hamburg kao grad je izuzetno hladan i kišovit s obzirom na svoju poziciju na Severnom Moru.edit: Termin je bio onaj koji sad uzima Madrid, koji je u to doba bio masters indoors pre Pariza u terminu sadašnje Valensije koja je opet bila šljakasti turnir ekvivalenta današnje petstotice posle MC-a.
odgledao hajlajtse, ne znam sta da mislim posto je taj dan bilo suncano i publika je bila u kratkim rukavima uglavnom, vise mi se cini da je fed odigrao mec zivota na sljaci tada nego sto je rafu ometao tezak teren.

Link to comment

:) carski. Nisam im'o vremena da gledam, dodjem ovde, prvo da procitam. Novak jedva protiv Haasa. Priziva se kisa, ovo ono.. odgledam tube, I vidim peglanje u svim bitnim trenucima. Kakvi ste carevi. Zato vas I volim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...