Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

Jebote ne znam kako je IKO mogao da pomisli da Jelena ima bilo kakve šanse protiv ove krakate rode... pa čak ni posle 6:0. Ona jednostavno nema TO. Jbg, prošlo joj vreme.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • duda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

jelena je konačno platila danak nemogućnosti držanja fokusa, mada i krakata je pomogla sa onim zajebavanjima (kvarna opasno) i usporavanjima jeleninog servisati veliki padovi u igri su se jeleni do sada dešavali u svakom meču, samo su protivnice bile slabije, pa je uspevala da se izvučeima razloga da bude jako ljuta na sebe, ali pogotovo ima razloga da nastavi da radi još jače

Jebote ne znam kako je IKO mogao da pomisli da Jelena ima bilo kakve šanse protiv ove krakate rode... pa čak ni posle 6:0. Ona jednostavno nema TO. Jbg, prošlo joj vreme.
itekako je imala šanse Edited by duda
Link to comment

Meni je najfrapantniha činjenica da se igrao dobar tenis. Baš su šamarale dobro na momente. Šarapova mi se na kraju popela na... Glavu, pa sam prebacio.

Link to comment

@ Duda: Ma nije... u tome je fora. Nema ona ništa više da ponudi protiv jakih igračica. Mislim, ja je gotivim, uvek mi je bila simpatičnija od obe ;) naše teniserke :D Ali vreme ne radi za nju... već odavno. I definitivno ne izgleda mi više da je toliko "u tenisu". Nešto kao Turkish Airlines Carolina ;) A da je krakati drekavac The Najantipatičnije stvorenje u WTA, ja potpisujem ;)

Edited by Max Morlock
Link to comment

pa ono, jelena nikad nije mogla da se pohvali nekim šampionskim mentalitetom, ali mi se učinilo da u ovom prolećutm to izgleda malo boljevidećemo kako će ovo uticati na njudefinitivno joj je šljaka bila velika šansasad mora da čeka da prođe trava, tu je loša, na betonu opet može da napravi dobre rezultate

Link to comment

Krestača uteruje stres u kosti svojim protivnicama, i ne samo... možda će polufinale biti off limits za hronične i srčane bolesnike a staff-u i publici će deliti čepiće za uši. u toku igre će se puštati klasična muzika uz aroma terapiju a na izlazu iz RG kompleksa će biti deljeni bonovi za kurseve joge i tretmane u planinskim spa odmaralištima. za hitne slučajeve biće postavljeni i

punch ball aparati kod WC-a

Link to comment

pa šta ste očekivali ? da vava nešto napravi ?pa kako će kad je mučen pokunjen jer' mu ispo zemljakvava se više nervira zbog feda nego zbog sebekako drugačije objasniti želju da fed osvoji turnir a on sam još u njemu

Link to comment

I onda izgubi prvi poen u TB :isuse: bio je blizu brejka mnogo puta u setu, sad mora da ga slomijeedit: ok, evo i drugog...do djavola

Edited by goofs
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...