Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

Pa Slovenac je sumnjiv po imenu. Rudolf Ukmar. Inače, da li je ovo još jedna Radoševa krivotvorina - nisu li Nemci odveli u zarobljeništvo sve, pa je onda tek neki Pavelić izvlačio Hrvate nazad?

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Policev lik ima smisla ako i samo ako on u potonjim epizodama bude medju onom shakom slovenackih cetnika. A ako jeste tako, onda je to jos jedna naznaka koliko ce ovo biti spora i dosadna serija.
nema šanse, ovim tempom će Ratko capnuti 100 puta do tog dela.
Link to comment

Nego, imam neku teoriju da se Glogovac toliko uživio u ulogu Nevinog Draže da ni ne gleda seriju tako da ne zna da je stariji od dvojice zarobljenih muslimana zaklan.

Link to comment
Nego, imam neku teoriju da se Glogovac toliko uživio u ulogu Nevinog Draže da ni ne gleda seriju tako da ne zna da je stariji od dvojice zarobljenih muslimana zaklan.
:lolol: :lolol: :lolol:
Link to comment
Nego, imam neku teoriju da se Glogovac toliko uživio u ulogu Nevinog Draže da ni ne gleda seriju tako da ne zna da je stariji od dvojice zarobljenih muslimana zaklan.
Ima smisla. Mora da mu Bajić nije dao da pročita scenarij, e da bi uvjerljivije održao onaj govor o bratstvu jedinstvu. I jest ga održao, sam je sebe dirnuo.
Link to comment
U sledećoj epizodi, gledaćete:
Syme, ima li najave nove epizode? Šta se događa, zašto zatajuješ kad je najpotrebnije?Nadam se da će večeras nastupiti JBT. Otkako sam ostao bez NJKV uzdam se samo u JBT. Volga je široka!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...