Jump to content

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

na žalost ove serije, režije se dohvatio neko ko joj je najmanje dorastao. zagrizao je mnogo više nego što može da proguta. čak kasting i nije toliko loš izuzimajući onog makedonca mog prezimenjaka u seriji. kralj, onako™ ionako će biti još u jednoj epizodi, ima neki snimak na yt njegovog govora, upoređujući ga ovaj mučenik i nije toliko rđav, bar sliči. režijski bilo par zanimljivih zatvaranja jedne i otvaranja druge scene, ali to je sve. fotografija jedina vredna zapažanja. žali bože na šta je stucano 100k€ (po radašinu)obe epizode mogle su stati u jednu, a i ta ne bi bila preterano dinamična. pssad motam po glavi i ne vidim ko bi od aktuelnih reditelja bio kadar da se upusti u ovo, a da liči čemu. radoš sigurno ne

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hajde da sačekamo naredne epizode. Izdaja i NDH su se zaista dogodili, mene zanima kako će to Radoš da predstavi.
Svaka scena kod Radašina ima dublji smisao ne boj se, ne sumnjam da i mujezin tu preti Milisavu klanjem.
sad motam po glavi i ne vidim ko bi od aktuelnih reditelja bio kadar da se upusti u ovo, a da liči čemu.radoš sigurno ne
Dragojević? ^_^
Link to comment

Nije problem samo sto je on reditelj, problem je i sto je scenarista. Nisam gledao celo, pa necu da komentarisem jos, ali vidim da je uspeo da dovuce sve one sa kojima je radio i na snimanju Sela. Fale (zasad) jos samo Nada Blam i Ljiljana Stjepanovic. Cak je i Manda cetnik

Link to comment
Nije problem samo sto je on reditelj, problem je i sto je scenarista. Nisam gledao celo, pa necu da komentarisem jos, ali vidim da je uspeo da dovuce sve one sa kojima je radio i na snimanju Sela. Fale (zasad) jos samo Nada Blam i Ljiljana Stjepanovic. Cak je i Manda cetnik
Zašto čak, pa Manda je za ulogu četnika diplomiro još '96. kod Dragojevića u LSLG. Ja jedva čekam da vidim Bjelogrlića kao Tita, on je prošo trnovit™ put, prvo je bio bombaš Sirogojno, onda je bio mladi partizan koji gine na obalama Save u Velikom Transportu, sad kod Radoša glumi druga Vhovnog.
Link to comment

Prvu epizodu sam izdrzao celu, veceras srecom imao goste na veceri (Nemce!) pa sam krisom uhvatio 10 minuta i doziveo transfer neprijatnosti (od scene u bunkeru pa do drine i dzamije...) i vratio se za astal (verovatno) zelen u licu. PItaju me gosti sta mi je, ja kazem: jebali ste nas surovo pre 70 godina i jos boli.

Link to comment

dragojević je uspeo da usere jedan od najboljih dramskih tekstova pisanih na srpskom jeziku2kojotne razumeš se u problematiku, nije ovo pik 'n rol

Link to comment
dragojević je uspeo da usere jedan od najboljih dramskih tekstova pisanih na srpskom jeziku
Uopšte nemam takav utisak, štaviše veći problem leži u scenariju. Dragojević je i to zanatski odradio bez greške. Bilo šta iz Georgija je neuporedivo sa ovim sranjcem.
Link to comment
Zašto čak, pa Manda je za ulogu četnika diplomiro još '96. kod Dragojevića u LSLG. Ja jedva čekam da vidim Bjelogrlića kao Tita, on je prošo trnovit put, prvo je bio bombaš Sirogojno, onda je bio mladi partizan koji gine na obalama Save u Velikom Transportu, sad kod Radoša glumi druga Vhovnog.
Haha da, Ladno nisam to povezao.Manda je idealan.
Link to comment
dragojević je uspeo da usere jedan od najboljih dramskih tekstova pisanih na srpskom jeziku2kojotne razumeš se u problematiku, nije ovo pik 'n rol
haha, namerno sam te pecnuo, nisam ni gledao seriju :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...