Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam gledao sve dok Simović ne kaže kako je Hitler okupirao Rumuniju i Bugarsku da bi bio bliže Rusima...Pa jebo te, Staljin nije znao (da će biti napadnut tako rano) a mudri Simović sve provalio...
Da li je Simović to provalio, ne znam, ali istorijski izvori navode da Staljin nije hteo da veruje obaveštajcima koji su ga opominjali da se Hitler sprema za napad. Pored toga, paranoik je tih godina u montiranim procesima pobio gomilu oficira, pa je SSSR dočekao rat nespreman u svakom pogledu.
Link to comment

Neko spomenu negde na netu, i bi u pravu... Jebote, sta rade Radosevi manufakteri u Rakovici na Uskrsnju nedelju??? :frust:A pre neki dan sam na jutjubu naleteo na pravo malo blago:http://www.youtube.com/watch?v=D8WQ1rakjusJa se, Bogami, ne secam da je ovo ikad islo na Tv Beograd, jer ovu dramu do pre neki dan nikad nisam gledao. Da li je toTVBG cenzurisala svoje zagrebacke kolege? Ili sam ja jednostavno nekako uspeo da preskocim ovu sjajnu dramu.Sto tako Krmka ne preskocih...Mogao bi RB da se na Stivcica ugleda, mozda i napravi bolju seriju...

Link to comment

Znam za 44tu, ali sam bio ubedjen nekako i za 6ti.Ipak je te godine nas Uskrs dosao nedelju dana posle katolickog, ne nedelju pre, kao sto sam mislio. Hvala na ispravci.

Link to comment
Jesi li zadovoljan kao monarhista starinskog kova što je najzad nakon toliko godina laži i prevara Petar Karađorđević prikazan u pravom svetlu, baš onako kako je bilo?
Бре и сузу пустио.
Link to comment

Eh ta vojska, uvijek navijala za goste.Bitno je da se i topik polako zagrijava kako serija odmiče. Ključna tema p vs. č je na ovom forumu bila skoro potpuno zanemarena. Malo koje forumsko pokoljenje je stojalo pred ovakvim izazovom, ali gledam s pouzdanjem u dane pred nama.

Link to comment

Jao da, jebote, hoće li Radoš verno prikazati pad Beograda? 20 motociklista razoružava odbranu grada, a v.d. gradonačelnika se upucava kada shvata da je hiljade vojnika predao motociklističkom vodu?

Link to comment

"Narod koji izgubi Kralja...". Videli ljudi da su ostali bez NJKV, jebo sve ostalo. Uhvatila ih letargija, predali bi se i dvojici motociklista koji su zalutali. <_<

Link to comment

A sto se tice serije Ravna Gora, ako je suditi po prvoj epizodi, mislim da ce akutni diletantizam koriscen u izvedbi ovog buckurisa eliminisati svaku potrebu za ozbiljnom raspravom.

Edited by Nesh
Link to comment

Pa šale se ljudi malo. Koliko me nerviraju revizionisti, toliko me nerviraju antifa hobisti koji dokono patkometrišu na ove teme.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...