Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

off topicDr Nada je žena koja nije otišla ni u penziju, sve zarad njenog žrtvovanja građanima, pacijentima i Beogradu.Kada je onomad bilo glasanje za Oskara popularnosti, išla je po Hitnoj pomoći i kukala i molila da se glasa za nju, pa ako mogu i članovi porodica :D
off topic i dalje@Arkadija;I? Je l' dobila Oskara, odgovori mi molim te, ako znaš? :blink:
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te godine nije, mislim da su je potukli Dragan i Gorica. Bila je totalno skrhana. Posle je svima govorila kako to njoj uopšte nije bitno.

Edited by Arkadija
Link to comment

Najlakše se podsmijevati, kako tipično. Vidio bih vas da izletite bez papuča. Na ladan beton. Kako da ne.Al dobro to, I epizoda je ostavila dva pokliča s potencijalom za dug život u narodu: ako narod izgubi kralja, izgubio je sve; je li poletio 6. lovački. Ako svaka slijedeća da sličan doprinos, neće da vam treba biti žao utrošenih milijuna.

Edited by king louie
Link to comment
Te godine nije, mislim da su je potukli Dragan i Gorica. Bila je totalno skrhana. Posle je svima govorila kako to njoj uopšte nije bitno.
Dobila je posle za naj beograđanku od Stb-aSent from my GT-N7100 using Tapatalk
Link to comment
Najlakše se podsmijevati, kako tipično. Vidio bih vas da izletite bez papuča. Na ladan beton. Kako da ne.Al dobro to, I epizoda je ostavila dva pokliča s potencijalom za dug život u narodu: ako narod izgubi kralja, izgubio je sve; je li poletio 6. lovački. Ako svaka slijedeća da sličan doprinos, neće da vam treba biti žao utrošenih milijuna.
Stao sam kraj tog spomenika i odao počast pre dve nedeljeSTA43057_zps2b297a04.jpgSTA43060_zpsf43410ba.jpg
Link to comment
Stao sam kraj tog spomenika i odao počast pre dve nedelje
Ispravno si postupio.Varaju li me to oči proklete, ili se među amblemima na spomen ploči nalazi i logo firme? Edited by king louie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...