Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2013


radisa

  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije to izgledalo tako loše, dobro su i odglumile i u svakom slučaju nikad ništa bolje nismo poslali. Najgora stvar je sama pesma, preciznije drugi deo Neveninog refrena, totalni antiklimaks. Svejedno sam iznenađen što nisu prošle, u onako očajnoj konkurenciji.Inače Danska je bezveze. Prethodnih godina su ti favoriti i imali kakve takve pamtljive pesmuljke (Lena, Ribak, Lorin...), al ova je očajna

Edited by dillinger
Link to comment
  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    105

  • Max Morlock

    100

  • teacher

    86

  • Caligula

    41

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako bi trebalo. Tim dodje sa gotovom koreografijom
(ovo na linku mi je jedan od najkompletnijih nastupa Srbije ikada, art direkcija kida) a reditelj to prilagodjava bini, rasveti i podesava putanje kamera i kadrove. Ako pogledas pobednicki nastup na kraju finalne veceri i uporedis ga sa premijernim nastupom istog izvodjaca videces da je u oba nastupa rediteljski deo do u sekundu identican. Mislim da vec godinama koriste kamera treking i ostala pomagala za programiranje opreme.E sad, ove nase tri su na ogromonj sceni imale nastup mimikom a ne telom :isuse: a reditelj je polivao totale gde se jedva i telo vidi a kamoli lice makar 30% trajanja pesme.Sto se nasih devojaka tice, one su super ako se izuzme tekst, muzika i nastup - da su imale boljeg kompozitora, tekstopisca i koreografa razbile bi. Hocu reci, nije do njih.I Sara sama da se pojavila razbila bi, realno. Ali dzaba, nemamo u Srbiji nista sem klanova.
Dobro je sto si postavio Ninu jer je u pitanju relativno slicna ideja.Razlika je ogromna, i Moje Tri savim ocekviano nisu prosle, kao i ostali Balkanci.
Link to comment
Dobro je sto si postavio Ninu
Rekoh, ona je meni svetla tacka u nastupima Srbije (SFRJ, kako god).Kod nje je sve bilo dobro i profi, stob' se reklo svetski. Edited by CowBoy
Link to comment
Sto se nasih devojaka tice, one su super ako se izuzme tekst, muzika i nastup - da su imale boljeg kompozitora, tekstopisca i koreografa razbile bi. Hocu reci, nije do njih.
pa cekaj, sta ostaje onda? :lol:inace, slazem se da nije do njih.+ iskreno sam iznenadjena da nisu prosle... jos u onakvoj konkurenciji.
I Sara sama da se pojavila razbila bi, realno.
:wub:
Link to comment

zna se ko je zakazao - gastarbajterska glasacka masina.nije im bilo vazno kakvu cemo sliku poslati u svet. :(o brdovitoj zemlji na balkanu, sa veselim i tuznim ljudima, prelepim devojkama i ludim splavovima. (+ nole)

Link to comment

omiljena evrovizijska pesma svih vremena, pobedila na takmičenju u Gruziji, za Eurosong u Moskvi 2009.http://www.youtube.com/watch?v=gRXHFMPkcfk

Link to comment
Rekoh, ona je meni svetla tacka u nastupima Srbije (SFRJ, kako god).Kod nje je sve bilo dobro i profi, stob' se reklo svetski.
jeste, skroz dobra pjesmica i nastup
Link to comment
jos jedan favorit sa brdovitog balkana...http://www.youtube.com/watch?v=8pNEEb6dzi8ako nije kastrato ili bradata zena, onda je :ziga: za pevanje! :Hail:i na kraju slag na tortu...http://www.youtube.com/watch?v=1BHHlS4FZIAnemam pojma kakva je pesma... :wub:
:thumbsup: odlicnoa jel mora svake godine neka pesma na esc da se zove'it's my life'2008 ona islandski gej bojz bend imao pesmu tog naslova, pre 2 godine litvanija.mislim da je i prosle godine bio neko. Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...