Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2013


radisa

  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    105

  • Max Morlock

    100

  • teacher

    86

  • Caligula

    41

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da naknadno primetim: rezija je ocajna kada se uporedi sa ranijim produkcijskim dostignucima.Bolje je i sa vise zara reziran "Prvi Glas Srbije" nego ovo cudo.
Zar ne rezira svako svoje, tj. daju uputstvo reditelju?
Link to comment
Zar ne rezira svako svoje, tj. daju uputstvo reditelju?
Da. Reziser predlaze kadrove, a delegacije odobravaju (i daju sugestije).Pesma manje-vise, ali scenski nastup cista nula.Ekipa koja ih je spremala je totalno usrala stvar.
Link to comment

Ja možda sam lud, to ne gledam a i ne pratim,ali sam pogledao 3-4 "pesme" nas i naših "suseda" sada kada je krenula kuknjava kako niko sa Balkana nije prošao (valjda). Od svih je ubedljivo najružnija i najodvratnija pesma planinskih nigera, koja je sa druge strane bila scencki sa najboljom idejom (pod uslovom da je nastup u astronautskim odelima bio sa evrovizije a ne nekog drugog takmičenja, ne znam da li je dobar YT video koji sam pogledao). Planinski nigeri ne samo da su ružni, i ne da im je pesma odvratna, nego još i repuju u skafanderima :lol: Ne znam ni sam da li im neko kaže da se ne vidi baš najbolje kada prave te usporene reperske pokrete iz baltimorskih prodžekta, istočnog l.a. ili nekog drugog geta.

Edited by Filipenko
Link to comment
Zar ne rezira svako svoje, tj. daju uputstvo reditelju?
Tako bi trebalo. Tim dodje sa gotovom koreografijom
(ovo na linku mi je jedan od najkompletnijih nastupa Srbije ikada, art direkcija kida) a reditelj to prilagodjava bini, rasveti i podesava putanje kamera i kadrove. Ako pogledas pobednicki nastup na kraju finalne veceri i uporedis ga sa premijernim nastupom istog izvodjaca videces da je u oba nastupa rediteljski deo do u sekundu identican. Mislim da vec godinama koriste kamera treking i ostala pomagala za programiranje opreme.E sad, ove nase tri su na ogromonj sceni imale nastup mimikom a ne telom :isuse: a reditelj je polivao totale gde se jedva i telo vidi a kamoli lice makar 30% trajanja pesme.Sto se nasih devojaka tice, one su super ako se izuzme tekst, muzika i nastup - da su imale boljeg kompozitora, tekstopisca i koreografa razbile bi. Hocu reci, nije do njih.I Sara sama da se pojavila razbila bi, realno. Ali dzaba, nemamo u Srbiji nista sem klanova. Edited by CowBoy
Link to comment

prosto mi je neverovatno da nikom nije palo na pamet kako ce ceo nastup da izgleda nekom ko ne govori srpski pa ne moze da skonta da je u pitanju jedna devojka, andjeo i djavo. Cenim da je uz ove kostime svako ko je gledao pomislio da su u pitanju diznijeve lezbo princeze.

Link to comment
prosto mi je neverovatno da nikom nije palo na pamet kako ce ceo nastup da izgleda nekom ko ne govori srpski pa ne moze da skonta da je u pitanju jedna devojka, andjeo i djavo. Cenim da je uz ove kostime svako ko je gledao pomislio da su u pitanju diznijeve lezbo princeze.
Baš sinoć u toku nastupa ja rekao ukućanima.Bolje da su zadržali originalne kostimeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
prosto mi je neverovatno da nikom nije palo na pamet kako ce ceo nastup da izgleda nekom ko ne govori srpski pa ne moze da skonta da je u pitanju jedna devojka, andjeo i djavo. Cenim da je uz ove kostime svako ko je gledao pomislio da su u pitanju diznijeve lezbo princeze.
ljudi su bili u potpunosti svesni da samo jedna devojka može obući onakve helanke.đavoli i anđeli ipak imaju stila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...