Jump to content
IGNORED

Kritika savremenog ateizma


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 914
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    151

  • Indy

    105

  • Bakemono

    85

  • Agni

    58

Top Posters In This Topic

Fox News doveo neku ludaju koja rantuje protiv vrednosti prosvetiteljstva i briljantno zaokruzujuci sve sa "when you take god out of the equation, holocaust happens" :)

Link to comment
mada je kim filby, pokoj mu dusi, pokupio snjur sa onim da je R. Dawkins "autor ilustrovanih knjiga o dinosaurima"). Respect 4 respect, otherwise chit-chat is wide open.
hahaha, tek sad vidim ovo. kakvo remplovanje u sesnaestercu :D
Link to comment

ma standardni bible-basherski ogled iz kreativne logike. sto bi mozda i bilo zanimljivo da nisu u pitanju gole utilitaristicke pobude.

Link to comment

:lolol:Lepo rečeno. Ako je Sem Haris Glen Bek ateizma, onda je de Boton njegov Paolo Koeljo. Ja sam okej, ti si okej, svi smo okej. Bar ne ne priča da je islam religja zla, ali jebeš pisca kome je to glavna preporuka.Edit: Pisca, ne pica! :)

Edited by Syme
Link to comment

^samo je problem sto to nije bio ukrajinski Femen koji je otisao u Tunis - da bi Sabiha sa takvom lakocom eksteriorizovala problem - vec sto se obnazila lokalna Tunizanka u ime Femena.. meni je vrlo zajeban taj trend sa topless protestima po muslimanskom svetu, ogoljenim Tunizankama, Alzirkama i Egipcankama i najsrecniji bi bio kad se to ne bi desavalo.

Link to comment

:lolol:Da, FEMEN toliko brlja sa tim toples oslobađanjem muslimanki da je to nadrealno.BTW, jesi li ti propratio Harisovo učešće u raspravi o naoružanju? Ja sam to tek skoro video. Taj čovek je lud, jebote. On recituje najgore NRA slogane o gun kao the great equalizer, a impicitni rasizam da ne pominjem. Zapravo, ima nekog pubertetskog mačizma u njemu koji izbija iz svega što radi, pogled na svet mu je duboko pubertetski - dobri momci protiv loših momaka.Odlično mu je odgovorio Faircloth.A Murphy je već urnebes.Edit: Pitanje je za Indy-ja, ali može da odgovori svako ko hoće :)

Edited by Syme
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...