Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

A zbog čega je mama Ognjanović uopšte prebacivala pare sa Tijaninog na svoj račun? Ništa ne insinuiram, samo ne razumem šta je falilo da sve pare ostanu na jednom, Tijaninom računu.
mozda je lakse baratati svojim nego tudjim racunom kad si u inostranstvu? cak je i sa svog racuna jebeno tesko prebaciti pare na neki racun u inostranstvu. svojevremeno sam provela cetiri sata u domacoj banci zarad jedne transakcije od 400 evra jer nemaju razradjen sistem. elem, mozda je stvar logisticke prirode.
Link to comment

čudno mi je da neko i pomisli da žena kada joj je dete bukvalno na samrti može da računa i kalkuliše koliko će para potrošiti na lečenje, a onda ostatak štekne na svoj račun da ima za posle.

Link to comment
najbolji post na tu temu
+1Kratko i jasno. Sve validni, i uz to, sasvim realni razlozi za nekoga ko je u takvoj situaciji. Preskočiti sve ove mogućnosti i odmah skočiti na sumnjičenje i optuživanje pokazuje ozbiljan problem sa empatijom.
Link to comment
i šta sad? Pas mater i kuriru
Meni je neverovatno sto ih zovu na razgovor u policiju. Po kom osnovu?! Svaka cast ljudima, ja bih odavno poludeo i napravio neko sranje. Ni blic nije nista bolji, sve nesto kao fino, uvijeno a razvlaci ih svaki dan po novinama.
Link to comment

Pretpostavljem da dete još nije pošlo u bolnicu kad su počeli da se javljaju razni posrednici u humanitarnim akcijama, od struke, do uglednih koji bi bili nosioci projekta.Smatram da se zbog toga ovima sve skurčilo i ćute

Link to comment

Sada sam definitivno ubeđen da Kurir nije ništa drugo do sredstvo za rad nekih ozbiljnijih igrača.Verovatno onih koji su pokušali da Ognjenovićima otmu novac nakon smrti deteta, pa kad oni nisu pristali, došlo je do ovoga do čega je došlo.Kurir ne može da se zabrani jer izgleda pripada onima koji bi trebalo da ga zabrane.Ali bi zato baš super bilo da im neko do temelja spali redakciju zajedno sa govnima koja u njoj "rade".

Link to comment
Kurir ne može da se zabrani jer izgleda pripada onima koji bi trebalo da ga zabrane.
Moze Kurir da se zabrani ali umesto njega pojavice se jos dva. Ne mozes zabraniti one koji citaju Kurir, to je osnovni problem. Prosto, prodjes pored naslova na kiosku i okrene ti se utroba, a neki covek sa dve noge i ruke i glavom, nalik tebi, upravo kupuje ta govna (on btw na tom kiosku daje svakog dana deo svoje mizerne plate iako jedva sastavlja kraj s krajem). Sta ces sa njim?Nacija koja moze da razvlaci ljude koji su upravo izgubili dete (pa ma kakvi oni bili po svim mogucim stavkama, dobri ili losi) je ozbiljno obolela od nedostatka empatije pre svega. Ovde das dvesta dinara pomoci i mislis da si dobio tapiju na neciju nesrecu, nastupis u emisiji i poseres se na pola nacije prikazujuci sebe kao boljeg od svih i na osnovu toga raspolazes i roditeljima devojcice i parama koje lezu na racun. Bolest.Tabloidi prodali tone roto-papira na ovoj prici i jos misle da im roditelji nesto duguju, prozivajuci ih. Mislim da postoji dobar osnov za tuzbu ali stvar je unapred propala - mediji su pickin dim, narod je ovde pokvaren, sjeban, zao. To se tuzbom ne moze promeniti. Edited by CowBoy
Link to comment
* Želja izrečena u gornjem postu je samo želja, ne i poziv na nasilje
Naravno. -_-Nikakav poziv na nasilje, samo želja, od srca. Edited by gotivac
Link to comment
Mislim da postoji dobar osnov za tuzbu
pitanje za one koji znaju kako rade ovakve novine... da li se proverava unapred sa advokatima kako da se upakuju laži tako da ne bude moguće da ih neko tuži ?
Link to comment
Sada sam definitivno ubeđen da Kurir nije ništa drugo do sredstvo za rad nekih ozbiljnijih igrača.Verovatno onih koji su pokušali da Ognjenovićima otmu novac nakon smrti deteta, pa kad oni nisu pristali, došlo je do ovoga do čega je došlo.
Ово јесте врло могуће, али да се подсетимо да свега тога не би било да су Огњеновићи дали саопштење А-Б=Ц, а са Ц ћемо урадити то и то. Није да нису имали времена.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...