Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Sergej gost na b92.
Kako sam razumeo, on do danas nije hteo da ucestvuje u nekrofiliji ali od danas hoce.Ima u tekstu i kako je jednoclana komisija u njegovom sastavu odlucivala kome su jos potrebne pare i te pare trazio od Tijaninog oca jos dok je devojcica bila na lecenju. Meni Sergej nesto kao srpski Bono Voks.
Link to comment
Kako sam razumeo, on do danas nije hteo da ucestvuje u nekrofiliji ali od danas hoce.Ima u tekstu i kako je jednoclana komisija u njegovom sastavu odlucivala kome su jos potrebne pare i te pare trazio od Tijaninog oca jos dok je devojcica bila na lecenju. Meni Sergej nesto kao srpski Bono Voks.
Do ovakvih stvari dolazi kada se finansijska briga o bolesnoj deci prepusti neuravnoteženim i uobraženim glumcima, eurotreš prevarantima i hohštaplerima koji se odazivaju na prezime Karađorđević, urednicima dnevnih novina i bezumnoj svetini.mi kao zajednica smo jedan visokospecijalizovan posao, za koji je potrebna ogromna stručnost u više disciplina, prepustili amaterima i ljudima sumnjivih biografija. šta je drugo moglo da se dogodi osim ovog? Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

+1Dalje, ovo sa policijom i racunima postaje vec scary. Ko je ovlascen da prenosi detaje sa racuna i detalje sa policijskog ispitivanja? A ako nije niko, zar ne bi trebal o neko da snosi odgovornost sto je pustao u javnost poverljive informacije?

Link to comment
Do ovakvih stvari dolazi kada se finansijska briga o bolesnoj deci prepusti neuravnoteženim i uobraženim glumcima, eurotreš prevarantima i hohštaplerima koji se odazivaju na prezime Karađorđević, urednicima dnevnih novina i bezumnoj svetini.mi kao zajednica smo jedan visokospecijalizovan posao, za koji je potrebna ogromna stručnost u više disciplina, prepustili amaterima i ljudima sumnjivih biografija. šta je drugo moglo da se dogodi osim ovog?
Pa dobro, pisalo se na ovoj temi bas o tome dok je jos sve bilo u redu (citaj: dok je jos bilo nade). Prosto, donatorstvo nije i ne sme biti skup random ad hok akcija jer se tako nista dugorocno ne postize.Osmelio sam se da odem na komentare ispod Sergejevog intervijua i naravno otvorio septicku jamu od stavova "Sergej je car" do poklica "na lomacu sa Ognjanovicima". Od pocetka citave ove stvari neko je morao da gori na lomaci, jer valjda samo tako dobrota u Srba radi: prvo su neki virtuelni gledaoci VB prosli kroz toplog zeca na svim drustvenim mrezama, posle je na lomaci gorela elementarna pristojnost dok su dobrocinitelji od Istoka pa nadalje kacili fotografisane uplatnice, sada evo gore i nesrecni roditelji dok javnost, novinari i Sergeji dodaju cepanice na vatru. Kao i uvek u Srbiji jasna podela na dobre i lose, nema sta da se razmislja, sve jasno na prvu.Neki smo dobri, neki ste losi.
Link to comment

Naivno sam se nadala da će Sergej uneti neophodnu dozu zdravog razuma u celu ovu tužnu priču, ali kako mi se čini u ovoj našoj javnosti ne postoji niko ko će jasno zauzeti stav koji ćeove ljude bar malo zaštiti od linča pobesnele internet rulje.

Link to comment
mi kao zajednica smo jedan visokospecijalizovan posao, za koji je potrebna ogromna stručnost u više disciplina, prepustili amaterima i ljudima sumnjivih biografija. šta je drugo moglo da se dogodi osim ovog?
Na zalost, ti visokospecijalizovani multidisciplinarni strucnjaci nisu nista bolji od ovih koje si nabrojao, samo sto su dovoljno mudri da svoje bahanalije odradjuju u svoja ili partijska cetiri zida.
Link to comment

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИm p | 12/11/2013 13:25Dragi nasi drugovi i gospodo, Da li sam ovo dobro razumela I Dacic postavlja pitanje u vezi novcaprikupljenog za humanitarne potrebe?Kakve veze ima novac za humanitarne potrebe sa poslom premijera? Ko je skupljao novac? Ko kontrolise fond za Tijanu? Ali pre i pre svega, neko proziva naseg Princa? Da to nije neka greska? Molim vas da se NE brukamo pred celim svetom. Nas Aleksandar je najvisi aristokrata kojeg imamo. Koliko smo duzni i obavezni prema Kralju Petru, jednako tako smo i prema njegovim potomcima. Prozivati ovu porodicu koja zaista se posveceno bavi humanitarnim radom je lose i vrlo ruzno za ugled Srbije u svetu.Umesto da proziva Dacic, trebalo je da skupstina odredi zakonom kako se moze prikupljati novac za ovakve namene.Skupstina to nije uradila, zasto? U zemlji u kojoj vlada opste siromastvo, u kojoj ima mafije vise nego drveca u nasim parkovima, vrlo je vazno imati koretknu kontrolu novca.Ovde morate da ukljucite i pravnike da daju svoje misljenje i predlog za zakon.

Link to comment

"Gospodine Radisa, sa zadovoljstvom Vas obavestavamo da je Vas predlog da se novac preostao od donacije za malu Tijanu da nama i iskoristi za lecenje druge dece - prihvacen! Takodje, vodjeni Vasom opaskom u e-mailu koji ste nam poslali, da nas ovo treba podstaci na razmisljanje za buduce korake, doneli smo nova pravila koja ce resiti goruci problem lecenja dece u inostranstvu.Srdacan pozdrav i velika zahvalnost,Vas RFZO"

Skandal: Država bi da ne plaća lečenje dece u inostranstvu, trošak prebacuje na građaneSonja Todorović | 12. 11. 2013. - 19:46h | Komentara: 0Država hoće da ukine upućivanje pacijenata na lečenje u inostranstvo, prevashodno dece, i da sve prebaci na humanitarni fond koji treba da formira Ministarstvo zdravlja.399396_anita-balaz-01ras_f.jpg?ver=1384197697Porodica Balaž zaprepašćena predlogom: Mala Anita čeka transplantaciju srcaIdeja da lečenje u inostranstvu ne plaća država već građani svojim donacijama potekla je od direktora Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje Momčila Babića, koji je naložio da se pripremi predlog izmene Zakona o zdravstvenom osiguranju, saznaje „Blic“.- Trenutno RFZO izdvaja oko dva miliona evra za upućivanje na lečenje u inostranstvo. Ako se ovo ukine kao pravo za sve te pacijente, sada finansirane iz sredstava foda, ubuduće će morati da se prikuplja novac, što je strašno. Država mora da plaća lečenje u inostranstvu za sve građane kojima u Srbiji ne može da se pomogne - priča izvor „Blica“.Zanimljivo je da su tokom prošle nedelje optuživani roditelji Tijane Ognjanović da su potrošili novac s računa koji je prikupljen u humanitarnoj akciji za lečenje devojčice u Hjustonu. Iste te nedelje je i direktor RFZO najavio osnivanje humanitarnog fonda koji bi služio za prikupljanje novca za lečenje dece u inostranstvu.Majka male Anite Balaž, koja čeka transplantaciju srca, kaže da je zaprepašćena idejom fonda da se ukine pravo pacijenata da se leče u inostranstvu. - U našem slučaju će to značiti da ćemo više vremena izgubiti na dodatne procedure. Samo nam još to fali. Mi samo čekamo. Menjanje pravilnika, potpisivanje programa s AKH klinikom u Beču. S druge strane, treba da postoji poseban fond, ali da se ne ukida pravo građanima da država finansira lečenje - kaže Ksenija Balaž.
Edited by Shan Jan
Link to comment
Na zalost, ti visokospecijalizovani multidisciplinarni strucnjaci nisu nista bolji od ovih koje si nabrojao, samo sto su dovoljno mudri da svoje bahanalije odradjuju u svoja ili partijska cetiri zida.
dakle ne verujem...
:sleep:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...