Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

  • 1 month later...
http://www.kurir-info.rs/bruka-tijanini-roditelji-pocistili-sve-pare-sa-racuna-uzeli-dva-miliona-evra-clanak-1062873Uzasno podseca na jos jedan u nizu odvratnih kurir-like tekstova, sa polu-izmisljenim informacijama i poprilicno zasnovan na kafanskim tracvima clanak. Samo mi nije jasno sto roditelji jednostavno ne iznesu celu pricu na videlo, jer se iskreno nadam da u ovom tekstu nema ni gram istine.
Link to comment

mislim da je vreme da se suocimo sa istinom: ovi ljudi nece nikada poloziti racune za novac koji su dobili.nadam se da ce biti pokrenuta inicijativa da se ovakve akcije stave u neki zakonski okvir, jer je ovaj slucaj onemogucio sve buduce slicne akcije solidarnosti.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

bila je prica jedna, pa druga, pa treca, bila je prica da je ostalo para, da nije ostalo para. da parama raspolazu Karadjordjevici, da parama raspolazu roditelji, da se na fakture ceka jako dugo, da ce za nekoliko dana poloziti racune...jedina prica koja je preostala da roditelji ne zele da pokazu racune i to je sve.

Link to comment

Neko je tu ostao kratak za njegov deo, otuda ovo u novine na naslovnoj strani.Siguran sam da nisu baš sve drpili, nego su samo malo "kraduckali" i sada ne mogu da vrate onima koji su se već nameračili na plen. Sad se ne zna ko je tu koga "odradio". Čim rade u MUPRS jasno je kakva je to škola za marifetluke.

Link to comment

crknite u najgorim mukama ili vi što kradete ili vi što izmišljate da neko krade. na kraju, smanjiće se pare skupljenje na ovaj način, mnoga deca neće biti poslana na lečenje, bando smrdljiva ogavna

VELIKA PREVARA: Političari oprali milione preko smrti male Tijane!Politički moćnici osmislili su akciju prikupljanja novca kako bi na bolesti, a kasnije i smrti osmogodišnje devojčice zaradili novac. Bolnici u Hjustonu uplaćeno oko 1.463.000 dolara, što je duplo više od potrebnih 710.000
dno
Link to comment

zapleli su se kao pile u kučine. ne mogu da direktno inkriminišu roditelje, a gazda naredio da se nastavi priča, i izmislili su ovo za političare. sad će ovo vući nedeljama.a mislio sam da ne može gore...

Link to comment

josh neka varijabla da se uvede u prichu. vanzemaljci, na primer...edip. kao shto rekoh ranije, na drugom topiku, najbolje da ne izlaze iz kuce. krivi, pravi, zivi, mrtvi, nema veze, sve prolazi. brani se, nemoj se braniti, za svaki sledeci dan napravice se nova kombinacija. ovim ljudima je umrlo dete. pa ako ima da se terete po zakonu za neshto, neka se terete, kako ovi to zamishljaju, da drndaju vunu do kad tachno? <_<edip, vaso, zashto tachno ne mogu da diskriminishu roditelje direktno? zato sto nije pristojno ili zato sto nemaju dokaze ili nemaju zakonski osnov ili shta? ne znam, pitam...

Edited by thermal bug
Link to comment

@Dabovic: pa postoje sudovi valjda majku mu. Jebote, izgubili su dete a u pokusaju da ga spasu pristali na tabloidizaciju svoje licne tragedije (sto verovatno ne pada lako). Dakle, tragedija na kub, ne smem ni da pokusavam da se stavim u njihov polozaj i sve ono sto su prosli u poslednjih nekoliko godina.A ova djubrad pise li pise. Jebemti usrano drustvo koje kupuje ova govna od novina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...