Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

kazem - ne znam, stvarno sam oprezan sa ovim. jedino sto znam je da izbegavaju da poloze racun. pitanje im je bilo postavljeno u najboljoj nameri, posto je praksa da se posle loseg ishoda ovakvih akcija novac preusmeri nekome drugom kome je potreban. nakon toga, pocelo je nesto sto jako lici na onaj vic - "Koje slonce?". stvarno se nadam da je neki nesporazum posredi.

Link to comment

au, odbijam da poverujem da je takvo sto istina. no, ako, pak, jeste, ne bih se mnogo iznenadila obzirom o kakvoj karakondzuli se radi.

Edited by orderka
Link to comment

Ja bih ih prvi proterao iz Srbije, ali ne bih se zaletao sa bilo kakvim izjavama unapred zaista, ovo je isuviše pipavo. Sačekati bilo šta zvanično, za početak.

Link to comment

daboviću, je l' bilo to u nekim medijima? ako nije, a traje već dve nedelje, mogu samo da primetim da su mediji izuzetno nežni prema šatro naslednicima šatro prestola ...

Link to comment
kako stoje stvari, postoji mogucnost da je "kraljevski" par Karadjodjevic, koji je posredovao izmedju Tijanine porodice i bolnice u Hjustonu, apio pare koje su preostale nakon smrti male Tijane. vec dve nedelje se prave ludi i odbijaju da poloze racun koliko je novca potroseno, a koliko je ostalo.da ne prejudiciramo stvar, moguce je da je serija kontradiktornih odgovora Fondacije princeze Katarine ('pare su sve potrosene", "cekamo izvestaj o troskovima, bice na fejsu", "mi nemamo nista sa sakupljanjem novca", "necemo objaviti racun, zasto bismo mi to radili") rezultat visenedeljnog nesporazuma. alternativa je suvise odvratna. nadam se da ce uskoro dati neke odgovore.
Zasto su oni uopste dosli u posed novca? Zar to nije islo direktno Tijaninim roditeljima?
Link to comment
daboviću, je l' bilo to u nekim medijima? ako nije, a traje već dve nedelje, mogu samo da primetim da su mediji izuzetno nežni prema šatro naslednicima šatro prestola ...
danas je pocelo da biva u medijima.nego nije stvar u neznosti prema satro naslednicima, nego u pipavosti cele situacije. radi se o sledecem: par Karadjordjevic je posredovao izmedju Ognjanovica i Hjustona, ucestvovao u smanjivanju cene i obezbedjivanju prevoza. novac je uplacivan na namenski racun, kome (valjda) imaju pristup roditelji, i Fondacija Katarine Karadjordjevic, na osnovu punomocja (ovo je nezvanicni info koji nije moguce proveriti).mediji nisu hteli da otvaraju ovu pricu do sada iz prostog razloga sto do Ognjanovica nije moguce doci, a i sada postoji mogucnost da je stvar jako prosta, tj da ce u nekom trenutku ti ljudi izaci u javnost i reci "novac je kod nas, potroseno je toliko, ostatak ide tamo i tamo". vole tabloidi da prave skandale i da blate ljude, ali ovde je povucena neka granica, tj zauzet je stav maksimalnog opreza u cackanju teme. problem je nastao kada je shvaceno da Fondacija princeze Katarine apsolutno ne namerava da se drzi jedne price duze od dva dana, sto je upalilo crvene lampice za alarm.
Link to comment

mene jako zanima šta će od ovoga da ispadne.a ovo:

zauzet je stav maksimalnog opreza u cackanju teme
verujem u sve što pričaš, ali mali paranoik u meni sumnja da su u pitanju bilo kakvi obziri prema porodici devojčice. nadam se da samo duvam u jogurt. prosto, ne prima mi se misao da je neko iz domaćih tabloida sam sebi udario cenzuru iz obzira prema bilo čemu. ne verujem da oni imaju samonametnute granice. pre par nedelja sam videla valjda u kuriru nalaz* da je neka devojka od 16 godina trudna i to je kao bilo upereno protiv njene majke. tako da .... da.*as in: neko slikao lekarski nalaz. valjda telefonom, fotoaparatom, možda skenirao, ne znam. Edited by gagorder
Link to comment
ne verujem da oni imaju samonametnute granice. pre par nedelja sam videla valjda u kuriru nalaz* da je neka devojka od 16 godina trudna i to je kao bilo upereno protiv njene majke. tako da .... da.
To je zato sto je ta devojka, sa 15 godina, ugradila silikone i zatrudnela sa svalerom te majke.
Link to comment
To je zato sto je ta devojka, sa 15 godina, ugradila silikone i zatrudnela sa svalerom te majke.
i ne vidis nista problematicno u tome sto uopste znas sve te podatke? sto bi rekao Boskic, "a? m?"
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...