Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

ja nisam pristalica centralnog drzavnog fonda bez obzira da li ga gura dinkic ili neko na djeda castan na babu postento bi bilo ko 5. agencija koja regulise istu stvar kao prethodne 4 a jedino novo sto radi je zaposljava 4 dodatne snajke i 5 necaka.ako postavimo stvar tako da se bolesni lijece mimo sredstava zdr fonda, onda sam iz prakticnih razloga za usitnjenost humanitarnih organizacija.

Edited by morgana
Link to comment

neka regulacija svakako treba da postoji. kako je rad humanitarnih org uredjen u dalekim i prijateljskim zemljama na koje se vrijedi ugledati?

Link to comment
Komercijalne avio kompanije odbile da voze Tijanu u HjustonPolitika pre 5 sati | Tanjug5266263ziskhn.jpgPolitikaBEOGRAD – Ni jedna komercijalna avio kompanija nije pristala da preveze osmogodišnju Tijanu Ognjanović do Hjustona na transplantaciju srca, zbog velikog rizika, tako da roditelji traže specijalizovanu avio kompanija koja bi je prevezla do Amerike.Prof. Jovan Košutić, kardiolog u Institutu za majku i dete, koji Tijanu leči od 2007. godine kada je uspostavljena dijagnoze bolesti, rekao je Tanjugu da će se u narednih dan- dva znati kada će devojčica krenuti na lečenje u Ameriku i da se nadaju daće to biti do kraja nedelje.„Danas je stigla informacija da komercijalne agencije neće da je vode, zbog velikog rizika, tako da sigurno neće ići u Hjuston komercijalnim letom. Tek treba da se organizuje prevoz sa nekom specijalizovanom kompanijom za prevoz složenih medicinskih slučajeva”, rekao je prof. Košutić.
Link to comment

Čujem da postoji mogućnost da se upravo ovaj tekući račun zadrži kao tekući račun budućeg Fonda. Takođe, budući da je tek na ovom slučaju (Tijana) došlo do masovnog odaziva, postoji mogućnost da Fond nosi Tijanino ime i da čak njeni roditelji upravljaju novcem Fonda.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Bacio malo pogled na ovaj sajt, roditelji su preko pola godine bezuspješno pokušavali da skrenu pažnju.Dobra je ideja da se fond nazove njenim imenom, mislim da je dobro vezati ovaj slučaj za sve buduće akcije ovog tipa. A i da upravljaju fondom, ako to žele, zašto ne. Nekako imam više povjerenja u njih nego u bilo kakvog službenika neke državne agencije.

Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Hvala Bogu da je neko ostavio ovakvu sliku jer mi je vec bila muka od FB komentara kako su sve avio kompanije stoka koja nece da vozi dete, kako Mitrovic treba da da svoj avion ili Vlada da posalje onaj svoj krsh i slicno.

Link to comment
  • 2 months later...
Pomozite malom Nikoli da ozdraviIzvor: B92 sreda 3.07.2013 | 16:51 -> 18:30Beograd -- Dvadesetdvomesečnom Nikoli Topaloviću je potrebna operacija koja košta 10.000 dolara, iznos koji je njegovoj porodici nedostižan pošto niko neće da ih pomogne.Nikola Topalović boluje od smrtonosne bolesti Spinalne distrofije ili odumiranja mišića.Lečenje matičnim ćelijama koje je neophono kako bi Nikola preživeo izvodi se u Ukrajini, međutim, zahvat na klinici u Kijevu košta 10 hiljada dolara.http://www.b92.net/i...2&nav_id=728964
Edited by Hella
Link to comment
slika nekog detenceta, o cemu se radi?
Dobar je link na gornjoj temi ali sam ovde pogresio. Hella pronasao.Poenta je da nije neki iznos koji je nemoguce brzo sakupiti, pa ko moze neka poseti banku danas/sutra.
Link to comment

Nikad mi nije jasno zašto ne organizuju neki SMS, veliki procenat nas je na postpaid-u već 100 godina i lakše će poslati poruku,nego se tiskati u banci. Da li je ta provizija mob. operatera baš tako velika?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...