Jump to content

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Evo Krle i Teo, što sami što od saigrača iz CSKA, skupili sto kila JuEs Dolara sa Tijanu. Pošto ne podnosim Tea ili CSKA, jel trebam sad da kenjam po tome ili da skinem kapu i kažem "svaka čast".
Emotivno su ucenili saigrace i samopromovisali se. Govna.
Link to comment

Frishki FB status update jedne moje prijateljice -"Saw a woman go into labor on the Manhattan Bridge on the N train. Best part? No one gave up their seat."Eto izgleda da ipak idemo u korak sa svetskim trendovima

Link to comment
Emotivno su ucenili saigrace i samopromovisali se. Govna.
Ja bih deo koji je Hrijapa priložio vratio. Čovek je smrad, i ne bih mogao da podnesem da se njegov novac leči nečije dete.
Link to comment

Nisam čitao 32 strane koje su se nakupile, pa da pitam: je l' se ovde raspravljalo o celoj akciji skupljanja novca ili samo o tome što je Sergej Trifunović pozvao na nju?

Link to comment
Malo si obrnuo stvar. Bolje je ovako: ti sedis u autobusu, slusas radio na sluske ali ti smeta zajapureni grmalj sa sedista iza: dere se na tebe jer ne ustajes trudnici.Onda se ti okrenes, vidis iza sebe trudnicu koja stoji, krenes da ustanes ali baja te sabije nazad na mesto: ustaje on demonstrativno i ceo autobus mu aplaudira. Trudnica seda na njegovo mesto.Trpis poglede po busu. Krenes da kazes "ja uvek ustajem trudnicama" ali se obuzdas.Ti to prepricas drugaru kasnije a on tebe osudi za sitnicavost. "bitno je da je trudnica sela".Ma ok sto je sela, nego ajde da malo razradjujemo kontekst, valjda smo zato drugari™
Mda. Priča bi bila malo manje nadrealna kad bi nam objasnio zašto zajapureni grmalj nije odmah ustao, nego se prvo drao na tebe?Da je trudnici nekako bilo potrebno 20 mesta odjednom da joj ne umre beba, poređenje sa RW situacijom bi imalo smisla. A napušavanje tebe što sediš i slušaš reality show bi opet bilo opravdano.
Link to comment

Koliko pratim ,najvise je dosada ucinila prinzeza Katarina Karadjodrdjevic.Nekako je uspela da cenu operacije obori na 710000 dolara(nije mi jasno kako se o ceni operacije moze pregovarati).Cak su ona i prestolonaslednik Aleksandar primili mali Tiajnu Ognjanovic.Neko je ranije pomenuo dilemu o tome kako reagovati kada u humnitarnu akciju pozove osoba sa kojom se ne slazete.Velicanje Sergeja Trifunovica a precutkivanje ovog gesta je odgovor na to pitanje.

Edited by badenac
Link to comment
Koliko pratim ,najvise je dosada ucinila prinzeza Katarina Karadjodrdjevic.Nekako je uspela da cenu operacije obori na 710000 dolara(nije mi jasno kako se o ceni operacije moze pregovarati).Cak su ona i prestolonaslednik Aleksandar primili mali Tiajnu Ognjanovic.Neko je ranije pomenuo dilemu o tome kako reagovati kada u humnitarnu akciju pozove osoba sa kojom se ne slazete.Velicanje Sergeja Trifunovica a precutkivanje ovog gesta je odgovor na to pitanje.
са правом особом се у Америци око сваке цене може преговарати.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...