Jump to content

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Moj fon neme opciju slanja prazne poruke te udarih tacku i poslah..prihvata i tako.

Mislim da bi za pocetak mogli razmisliti kako da se salju pare iz inostranstva, bez deracine od strane Western Union-a, jel Pay pal definitivno ne radi kod nas? Nisam upucena, verujem da bi i jos nekom bila korisna informacija na ovu temu
Koliko se secam, stavili su IBAN, to je dovoljno za slanje i bez pp-a.
Link to comment
daj meni 10 evra ili cu da umrem :(
ne kapiras, nedostaje ti element emocionalne ucene. moras da navedes neku posledicu zbog koje bih se osecala kao los covek ako ne bih dala.
Link to comment
je l' licemerje problem samo kada ima pozitivne eksterne efekte, ili uvek? posto ne vidim da se toliko okida na licemerje as such.kad neko ponudi trudnoj zeni mesto u autobusu, ona verovatno prvo treba da preispita motive, pa da odbije ako se mesto nudi zbog onih koji gledaju ili slike o samom sebi, a da prihvati samo ako se mesto nudi iz nicim indukovane ciste svetacke dobrote?nema goreg moralizatorstva od ove pljuvacine.
I to ti kazem burazeru. Razbio sam malu od batina. Ti trudna cujes ovaj razgovor. I onda se baja dize i kaze- ajde sedi napumpana.
Link to comment
^^ma briljirao je skroz! sta je efektnije nego da kao gost u velikom bratu napadne velikog brata. nema mu se sta zamjeriti, uopste.bice da jeste u pitanju slucajnost, svejedno, ali postavio je granicu tacno tamo gdje treba, neminovno ukljucivsi i sebe kao gosta na stranu na kojoj su gledaoci.
Nikakav on gost nije. Pozvan je kao gost, ali je isti kao oni u kuci. Edited by bergasa19
Link to comment

Malo si obrnuo stvar. Bolje je ovako: ti sedis u autobusu, slusas radio na sluske ali ti smeta zajapureni grmalj sa sedista iza: dere se na tebe jer ne ustajes trudnici.Onda se ti okrenes, vidis iza sebe trudnicu koja stoji, krenes da ustanes ali baja te sabije nazad na mesto: ustaje on demonstrativno i ceo autobus mu aplaudira. Trudnica seda na njegovo mesto.Trpis poglede po busu. Krenes da kazes "ja uvek ustajem trudnicama" ali se obuzdas. Ti to prepricas drugaru kasnije a on tebe osudi za sitnicavost. "bitno je da je trudnica sela".Ma ok sto je sela, nego ajde da malo razradjujemo kontekst, valjda smo zato drugari™

Edited by CowBoy
Link to comment

Evo Krle i Teo, što sami što od saigrača iz CSKA, skupili sto kila JuEs Dolara sa Tijanu. Pošto ne podnosim Tea ili CSKA, jel trebam sad da kenjam po tome ili da skinem kapu i kažem "svaka čast".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...