Jump to content

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Da se ne ponavljam, Leia napisa sve sto sam htela reci. Podsecam samo i na situaciju sa Svratistem za decu sa ulice koje je takodje tavorila dok nisu javno rekli sta se desava i stavili katanac na vrata.

Link to comment
... potencijalno ima stete za sledece bolesno dete. da, charity pozivi dovode do zasicenja neminovno, to je tacno. ali novac iznudjen izazivanjem krivice nosi veci rizik da brze izazove "ja sam dao prosli put, sad nek daju pusaci" efekat.
Jesu li pare skupljene?Bice.Hoce li uspeti sledeci put, za sledece dete?Nece.Sta ce biti sa sledecim detetom?Zabole nas, lajkovasmo/sherovasmo onoliko, neka sad pomazu malo oni koji gledaju VB.
Naravno da su u pravu oni koji sa druge strane tvrde "da je vredelo". Ali ovaj problem trazi sistemsku promenu a sistem iz svega izasao cist ko novorodjenche, kofe govana su poslate u sasvim neocekivanom pravcu (na navijace... ili pusace... a, ne, na one sto jedu snikers ... cips? Nije - ma da, na gledaoce nekog TV show-a, zar je bitno).Republicki Zavod i institucije se najmanje pominju, o problemu da ne govorim (skupe operacije za bolesnu decu i gradjane i njihovo finansiranje) Edited by CowBoy
Link to comment
To je jedna od stvari koja me regularno iritira na ovom forumu. Posebno kad dolazi od strane ljudi od kojih sam navikao na visociji kvalitet razmisljanja.
+1000, samo što mene više čudi nego što me iritira.
Link to comment
Čekaj, ti hoćeš da kažeš da pratiš jebenog velikog brata, a ovamo se podsmevaš fanovima Marine Abramovič? :lol: Reci mi da grešim, molim te.
Link to comment

Kauboj, a ko tacno treba da menja taj los sistem? Nije sistem/drzava neki apstraktan entitet sto lebdi nad nama i kroji nam sudbinu, to su konkretni ljudi izabrani na legalan nacin od strane opet konkretnih ljudi koji su glasali. Ako je ovo sto imamo na vlasti maksimum ljudskih resursa koje ova zemlja ima da ponudi, i niko se ne buni, e pa onda cuti i plivaj i pusti barem nekog ko ume i sme da talasa da to radi. Nesto za jedno dete je i dalje bolje nego full of crap teoreticarsko nista za nikog

Link to comment
Čekaj, ti hoćeš da kažeš da pratiš jebenog velikog brata, a ovamo se podsmevaš fanovima Marine Abramovič? :lol: Reci mi da grešim, molim te.
Ne gresis nimalo, precizan si kao snajper.@Leia: a odakle ti (i Sergej) jebeno znate sta ko radi sa svojim novcanikom i vremenom?Recimo da mi ovde na temi "Sergej etc" mudroserimo i komentarisemo nevezano za ono sto radimo u RL. To je (barem kod mene) realnost. Ono sto radim u RL po tom pitanju npr. ne ukljucuje direktno kritikovanje coveka koji je u dobrom procentu doprineo da ova devojcica ode na operaciju. Ako sam kritikovao, kritikovao sam fenomen (a i to se svelo na 1 bezazleni status namenjen vise polivateljima govnima nego ST-u).Recimo da je PPP zgodan medij da poneko progovori o knedli koju je imao u grlu dok je gledao (jeste, efikasnog) ST kako se naciji random poserava po glavi sa nekog piedestala koji je sam sebi napravio.Recimo da me fascinira cinjenica da covek koji drzi ziro-racun u emisiji moze da me iznervira, eto.A ako hoces da ovde forumski izadjem (izadjemo) sa jednim zdravim projektom koji ne bi ukljucivao polivanje kofama a nekome bi pomogao, zasto da ne - otvorimo temu (mozda je i otvorim) pa razradjujmo konkretan koncept. Edited by CowBoy
Link to comment
...koji mislimo da je st preterao sa emotivnom/moralnom ucenom ...
velika je razlika izmedju moralne ucene preko tv-a (svaka humanitarna akcija je u osnovi to), i one kad te neko gleda u oci. uostalo9m, nakon bono voxa je sve dozvoljeno.
ja imam nekih starih al ocuvanih cinija i tanjura ako nekom treba.
ja imam 1 kutlacu, za kojom neki ovde vapiju.
SMS za Tijanu: prazna poruka na 3243, cena 100 dinara.
daj meni 10 evra ili cu da umrem :(
Link to comment

jbte, kauboj je perpetuum mobile masina.hvala, beti, za broj. online placanje je takodje odlicno upravo za ovakve slucajeve, steta sto ga kod nas ljudi ne koriste masovnije.

Link to comment

Kauboj naravno da nemam pojma o tvom RL osim onog sto sam pises, to je valjda podrazumevajuca stvar. Samo ne kapiram zasto bi ti pppforum koristio da istresas svoje frustracije na temu Sergejevog lika kad mu vec dela podrzavas?! To mi je bas nekako petty...jeste da je veliko iskusenje al uzdrzimo se u ime visih ciljeva :-))Za konkretne poduhvate naravno samo napred, otvaraj topik ako si voljan i spreman.Mislim da bi za pocetak mogli razmisliti kako da se salju pare iz inostranstva, bez deracine od strane Western Union-a, jel Pay pal definitivno ne radi kod nas? Nisam upucena, verujem da bi i jos nekom bila korisna informacija na ovu temu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...