Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

evo citam, Politika je imala uvid u detalje donacije i ispada da je potroseno milion evra, ostatak je jos kod njih.

Link to comment

Blic piše da ima razlike između potrošenog novca i ugovorenog iznosa.

Ali, to Blic piše.

pa neka objave fakture u kojima pise da nema razlike. mislim koji djavo vise kruzimo kao maca oko vruce kase.

Link to comment
  • 5 months later...

 

 

"Ja bih prosto želo da zamolim ljude koji sede u Upravnom odboru te fondacije da jednostavno kazu u kom iznosu se oni osećaju obavezni prema Nađi, ako se uopšte osećaju obaveznim, ako se ne osećaju obaveznim neka to javno kažu", navodi Nađin otac. 

 

Sergej Trifunovic, jedan od osnivaca Fondacije, nikako ne želi da se ikada više ponovi slučaj, kao što je bilo sa porodicom Ognjanović. 

 

"Mene je Aleksandar Novaković zvao pre tačno godinu dana. Sećam se da smo upravo bili dobili broj 5757 i ja sam mu rekao: uzmi ga, koristi se njime. Onda su me iz Fondacije pitali - kako ti daješ broj Fondacije njima“, rekao je Trifunović. 

 

 

link

Link to comment

Kako ne moze kad vidis da moze

 

Boze koliko je sve komplikovano. Biti u kozi ovih ljudi samo na minut pa jbte, to je pakao. Koliko takvih roditelja po Srbiji, kako odrediti prioritete, napraviti hijerarhiju, kako svoj deci pomoci. 

 

Dodje Sergej i onako, prelomi preko kolena, pun gneva. Posle ga zovu nesrecni roditelji on mamuran odgovara "jebi ga..." 

 

Mi smo bre narod za odstrel, nemamo gram drzavotvornog u sebi.

Edited by Caligula
Link to comment

ma ok, slazem se, ali na osnovu clanka vidimo da neko masno laze.

ili roditelji, u sta nekako neverujem, buduci da se to jako lako moze proveriti, kad kazu da ni dinara do sada nisu dobili, ili sergej i udruzenje, kad pricaju kako je ovo sad nova akcija, buduci da se radi o drugoj operaciji.

sergijina izjava je sranje, ne znaci i ne govori bukvalno nista.

Link to comment

Na žalost i jedni i drugi su u pravu i jedni i drugi greše.

Sergej se izglupirao sa davanjem broja za SMS gde je spominjao SAMO Nađu , a i ovaj otac odugovlači sa davanjem papira.

Glupo je ali on MORA stvarno da im pošalje te papire i tu molbu jbga takvi su zakoni.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

glupo je shto se oko jezivo ozbiljnih stvari neprekidno motaju neki duduci, koji ne mogu da nadju svoju guzicu u budnom stanju, a ne da nekom organizuju i finansiraju lechenje. nego lako cemo.

 

i to u drzavi gde ekipa maznjava zumance dok je jaje josh u kokoshki. da citiram svoju babu.

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...