March 25, 201313 yr freak i mandingo se nisu odazvali, pa sam ih šutnuo ka' slinu iz lige, tako da imamo 10 timova. pravila ostaju ista, OPS je ostao i ostaće jedna od kategorija, pogotovo posle čitanja Moneyball knjige.draft je u četvrtak u 22h. više bi mi odgovarao petak u isto vreme, pa ako vama odgovara, rado bih promenio...
March 25, 201313 yr ja se izvinjavam sto se nisam oglasio, ali najavio sam jos ranije da vise necu igrati nijedan fantasy sem NFL. tako da, izvinite ako ste me cekali.sretno svima i da bog da teacher bude poslednji!
March 25, 201313 yr Moze petak, sto se mene tice, samo bi mogao da ga stavis malo ranije, npr. u 20h.E da, a moze i prosirenje rostera za po dve klupe posto nas vec ima manje... Edited March 25, 201313 yr by Teixeira
March 25, 201313 yr ja se izvinjavam sto se nisam oglasio, ali najavio sam jos ranije da vise necu igrati nijedan fantasy sem NFL. tako da, izvinite ako ste me cekali.sretno svima i da bog da teacher bude poslednji!+1 samo NFL ove godine.
September 10, 201312 yr Otkud playoff sa 8 timova. :unsure:Zasto sam jurio prvo mesto u diviziji, kada nemam nikakvu prednost(bye u prvoj rundi).
September 30, 201312 yr Imao sam utisak da imam dobar tim, nakon drafta, i nisam se prevario. Prva runda kilava, ali su me piceri izvukli. Polufinale srecno, kada sam mislio da gubim sigurno.Finale je ispalo najlakse, posto se prednost u ofanzivnom delu, povecavala iz dana u dan. Moj prvi top 3 plasman, kada je rec o MLB fantaziju.
Create an account or sign in to comment