Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

71 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7 hours ago, pbg12345 said:

jel istina da u japanu nema navigacije u automobilima?


Nema vise ugradjen GPS. Kola proizvedena 2020. i kasnije, nemaju In-dash GPS. Imaju ekran koji koristi navigaciju sa mobilnog. Razlog je praktican: ugradjeni GPS treba da se apdejtuje a Google maps su uvek update. I svako ima smartphone.

  • Hvala 1
Link to comment
On 7. 9. 2024. at 21:23, Shan Jan said:

Nista neobicno, slicno je i u Evropi odavno, nije toliko bitno koji auto se vozi vec ko ga vozi: https://www.theguardian.com/business/2023/nov/11/bmw-subaru-and-porsche-drivers-more-likely-to-cause-a-crash-study-finds

 

 

BMW je uglavnom dijagnoza, cast retkim izuzecima, prosto marka koja privlaci najgori sljam i psiho slucajeve. Makar kod nas u Srbiji, za ostatak sveta ne znam.

Edited by Zli Gli
  • +1 3
Link to comment

Nije da se pravdam ali kod mene u carsiji BMW SUV-ovi su uglavnom bas tolerantni. :) Uglavnom vilene ovi sa starijim sportskim modelima.

 

Mada opet sam se i ja naplacao ove godine kazni doduse u proseku manje od 5 km/h iznad dozvoljenog + 5% tolerancija, i to najcesce kad su radovi na autoputu. (ogranicenje 60 i ja prodjem 65, i tako nekoliko puta :isuse:

Link to comment

Vozim ja ponekad službeni BMW. Dajem žmigavce, ne divljam preko pune linije itd, poštujem sve propise osim ograničenja brzine.

Link to comment

Ovamo kod mene svaki mladi majmun koji diluje drogu ili daje pare na kamatu prvo kupuje Golfa pa kad ojacaju onda prelaze na BMW, obicno ovaj F30 ili kako vec. Plus mali milion ovih sto voze stare krseve i divljaju, to su jos gori slucajevi.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Vozim ja ponekad službeni BMW. Dajem žmigavce, ne divljam preko pune linije itd, poštujem sve propise osim ograničenja brzine.

ima ih nije da ih nema

zaprepastim se svaki put kad vidim bmw sa migavcem

  • Haha 1
Link to comment

Iz mog iskustva:

  • BMW - nalozeni klinci i bivsi klinci, ubedljivo najgori vozaci
  • Audi - likovi koji se loze da su nesto bitni
  • Skoda - ili SNS stoka sa sluzbenim vozilima ili programatori
  • Alfa - iskreni zaludjenici, svi ih drkaju ali ne odustaju
  • Mazda - programator upgrade-ovao Skodu
  • Fiat - mukica
  • VW - Nemacko auto najbolje, lozi se na Pasata zadnjih 40 godina
  • Toyota/Hyndai/Honda - mesec dana racunao u sitna crevca sta je best value for money
  • Francuz - prespavao 21. vek
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...