Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel' papiru za pečenje ne smeta to što dodajem vino?
pa mozda se malo oseti uvredjenim :Pja sam napravio malu resetkicu od drveta koju koristim za ribu, a ponekad i za meso, nesto otprilike ovako:1317384955.jpg Edited by aram
Link to comment
pa mozda se malo oseti uvredjenim :P
:lolol:btw ja ne bih stavljala papir nego više ulja (i možda malo i vode ako nećeš da bude mnogo masno a da ima više tečnosti)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima li neko ideju šta mogu da uradim sa ogromnim količinama jogurta™ - običnog (kao naše kiselo mleko, bogami lepo, nije od obranog mleka) i isto toliko na žalost slatkog (bez voćnih aroma, samo slatko) ?Pokušavam manuelno to da pojedem, ali nema teoreme, svaki put moram da bacim po pola kantice (istekne mu rok). Jes da to dobijam džabe, ali mi opet žao.Naravno, da je nešto izvodljivo sa veoma bazičnim kulinarskim sposobnostima.

Edited by Indy
Link to comment

A jel može neka slatka pita da se pravi od slatkog džogurta (= kiselog mleka)? Ili neki drugi slatkiš?Pretpostavljam da obični džogurt mogu da stavim u makarone? Dobar, fini, masan... sigurno da može?(Ovo sa džogurtom™ - nekad davno na Novom Zelandu, bio jedan ortak tek došao iz BG-a, a nije mu bio najjači engleski. Pa je tako utripovao da je jogurt = džogurt, pošto se na engleskom ono što počinje sa "j" izgovara sa "dž"... :D Klopneš malo džogurta, pa onda ideš da vežbaš džogu.)

Link to comment

To u makarone je još jednostavnije.Dodaš, opet sir, lepo zapečeš i eto.Sad taj slatki... Dodaj više soli. :DIli ubaciš neko voće pa napraviš sladoled.Mogućnosti je mnogo, samo se opusti i neka te reka mašte nosi. -_-Edit: Ivy

Edited by wall
Link to comment
caciki? napravi i caciki, pa jedi s tim rezancima. a mozes i da ga ocedis, pa da jedes labneh.
Da, odlična ideja - u stvari ja znam da pravim tarator, to je valjda skoro isto?
Ili ubaciš neko voće pa napraviš sladoled.
U, super ideja, jel zna neko kako? Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...