Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije. Eno ga u cediljci. :DNego, šta misliš da ga ja sad malo propržim a? Ili da prestanem da cirkam dok kuvam?
kukuruz, beli luk, biber, vrlo malo majoneza i vrlo malo soja sosa, koliko da oboji. to smo mi jeli dok smo jeli.mislim, ko voli :s_w:
Link to comment
Ja ću u četvrtak ope kukuruz na vatru, uz roštilj, čisto da najavim
a ja u subotu il u nedelju :)(i kukuruz na roštilj)
eeee ja taj najvolim.:( Ali nemam uslova da ga spremam.
Link to comment
čika vaso, evo ovaj levi je taj, ovaj desnimeni bolji od tabaskoa™579564_10201607936181127_1062556763_n.jpg
umarinirao dve kile sa ovim sosom, dodao još beloga bibera, beloga luka, slačice i peršuna
Link to comment
treba mi hitan odgovor. jel pecurke u gulas stavljam pri kraju, zadnjih 15-20 minuta ili da ih sibnem odmah? nekako mi mnogo da se dinstaju 2 sata.
Link to comment
eeee ja taj najvolim.:( Ali nemam uslova da ga spremam.
nije isto, ali mozes da ga gurnes u rernu, pred kraj pecenja mesa. mene mrzelo juce da se cimam uz rostilj, a i prosli put kad sam se zaigrala na terasi, komsije zvale vatrogasce (jes bila srecna nova godina, ali budale), pa sam kukuruz ubacila uz teleca rebra u rerni, jedno 10ak min pred kraj, savrsen bio, taman i povukao malo miris od mesista.
Link to comment
nije isto, ali mozes da ga gurnes u rernu, pred kraj pecenja mesa. mene mrzelo juce da se cimam uz rostilj, a i prosli put kad sam se zaigrala na terasi, komsije zvale vatrogasce (jes bila srecna nova godina, ali budale), pa sam kukuruz ubacila uz teleca rebra u rerni, jedno 10ak min pred kraj, savrsen bio, taman i povukao malo miris od mesista.
Jes' prvo malo kuvala pa onda u rernu ili odmah?
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...