Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

e za te ljute, preporucam i varijantu bez paradajza a sa prezlama. prezle u tiganj, mulje, moze bluka malo i presuna. zatim obavezna gomila sveze samlevenog bibera, pa kad prezle postanu zlataste pomesati ih sa spagetama.
uh ja sam volela te rezance sa prezlama ali sam ih pravila klot,samo mulje i so ..najjednostavnije a mnogo dobro..
Link to comment

ja tako (s prezlama u bilo kojoj varijanti) nikad nisam jeo :(kad su servirane dodaje se parmezan ili ne? ili je kako ko voli?

Edited by Zverilla
Link to comment

dajte ideju za neko jelo sa pirincem. obicno proprzim piletinu, sargarepu, pecurke, dodam soja sos i neki tajlandski sos. neka alternativa?

Link to comment

kako bre ne jedes tikvice?!? :oja se svaki put zaprepastim kad kojot dodje na kulinarstvo..pa to ti super varijanta da ,,proturis,, tikvice,one su blage pa ih mos kombinovati gde hoces

Edited by ivy
Link to comment

ok, pokusacu da napravim neki miks.jel moze celer da se proprzi kao sargarepa? obozavam celer ali sam ga jeo samo u supi i salati.

Link to comment
ja tako (s prezlama u bilo kojoj varijanti) nikad nisam jeo :(kad su servirane dodaje se parmezan ili ne? ili je kako ko voli?
ma nikakav parmezan, samo prezle u mulju pa jos zabiberene. mozes dodati tanko secenu pancetu, ako ti bas deluje prazno ovako.
Link to comment
ok, pokusacu da napravim neki miks.jel moze celer da se proprzi kao sargarepa? obozavam celer ali sam ga jeo samo u supi i salati.
ja bogami ne bih pržila ni šargarepu :lol: no to sam samo jaceler može sa kiselom pavlakom da se pomeša (izrendan) pa da se jede s lebom Edited by Amelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...