Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dva meni najomrazenija tima su danas, svaki na svoj cudesni nacin, ispali iz playoff trke. Kakav divan dan! :cool:
blagos tebi ako imas samo dva :( ja ne podnosim pola lige :(Pats, DJets, Shittsbourgh, Giants, Dallas, Phila, Carolina, AtlantaPatsi, Phila i Carolina su jos zivi :(
Link to comment
blagos tebi ako imas samo dva :( ja ne podnosim pola lige :(Pats, DJets, Shittsbourgh, Giants, Dallas, Phila, Carolina, AtlantaPatsi, Phila i Carolina su jos zivi :(
Rekoh ja 2 najomrazenija, sto ne znaci da ih nema vise od 2 :D. Od timova koji su jos tu, ne podnosim ni Pats ni Broncos, a nesto mnogo ne mirisem ni Eagles ni Packers. Sto znaci da u prvoj rundi u NFC navijam za New Orleans i San Francisco. U AFC mi je nekako svejedno, neka pobedi bolji ili ko ima vece sanse da izbaci NE i Denver u sledecoj rundi. Rekao bih da su to Chiefs i Chargers.EDIT: A da, poceo Black Monday - za sada Shanahan (WSH) i Frazier (MIn). Chudzinski (CLE) dobio pedalu jos juce. Po nekim mojim ocekivanjima/procenama, kancelarije bi trebalo da pocnu da prazne i Garrett (DAL), Shwartz (DET), mozda i Allen (OAK) i Munchak (TEN). Schiano (TB), Ryan (NYJ), i Grandpa Coughlin (NYG) ce verovatno preziveti. Edited by WTF
Link to comment

Black Monday indeed :D prsti sa sviju strana... sa te tvoje liste koji verovatno prezivljavaju, Schiano je vec out. woot woot :D jedino sto najurismo i Doma, izgleda se Glazersima nije dopalo sto je Chud odleteo prvi, pa su otpustili oma i GM-a da budu na vrhu :D Shwartz je isto out(mada se to znalo vec prosle nedelje).Ryanu je receno da ce preziveti, Coughlinu, koliko sam ja cuo, ce ponuditi da sam izabere sta zeli...Munchak je definitivno no1 kandidat, a Allenu su prosle nedelje rekli da ce verovatno dobiti jos jednu sezonu

Link to comment

^^^ ne zaboravimo ni fumble, ovaj.... forward progress koji je non-reviewable :lol: ovaj sitni TD Chiefsa u stvari nije ni postojaosan-diego-fakes-a-punt-against-kansas-city.gifMike Pereira:

"Replay did not stop the game because the ruling of forward progress is not reviewable. Should have been a strip and TD in my opinion.""Hate to add full to the fire, but some of my followers have pointed out that SD was in an illegal defensive formation on the missed FG. They are correct. SD had more than 6 players on one side of the center on the line of scrimmage. That is a new rule and a foul."
Link to comment

welcome home Lovie :Hail:prica se da ce Marinelli doci kao DC... ako ga Dallas spreci, onda Frazier. koji god od dvojice da dodje(ili neko treci pak), bicu zadovoljan. najvaznije je da smo doveli Lovie-a :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...