Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

na twitteru ima neka inicijativa #mlekoup
pa to je ovo pomenuto sto se zavrsilo protestom 20ak ljudi ispred zgrade vladejbt u hrvatskoj bez ovako golemog konkretnog motiva organizuju proteste u svim gradovima a ovde ..al eto oni imaju i prajd a mi flash mob akcije, to je todaaaleko smo od hrvatske po velikom broju pitanja
Link to comment
moguće da Srbija neće preživeti bivanje ovih na vlasti, kao što ne bi preživela ni bivanje onih. ovi i oni su isto i u tome je stvar. dva pojavna oblika ološa. mi sada već imamo kontinuitet loših vlasti uz pravilnost da je svaka nova za jotu gora od prethodne ili barem podjednako loša. nema pomaka napred, najviše što možeš očekivati je da ostane kako je bilo.sistem je takav da samo reciklira jednu te istu ološ i u različitim varijantama ti je servira na vlasti. novi izbori bi doneli još jednu reciklažu i još jednu varijantu istog. naprosto, nemaš šta da biraš kad je rezultat svakog izora isti, šta god ti zaokruživao i crtao po listićima. možda je rešenje u nadi da će se sve ovo raspasti što pre, ne bi počeli iz početka.
Ne, ne prijatelju. Kao ovi sada, nije niko. Takav ološ i šljam nije nigde u istoriji bio na vlasti. Na celoj planeti.
Link to comment
jesic je kriv!imali smo vrcave mlade DS-a sad SNS-a.kakvi su to mladi ljudi, koji pripadaju partijama u srbiji?mrzim sve ljude koji su u strankama u srbiji, prezirem, sve!!!!! Edited by InvisibleLight
Link to comment

magazin oko, juce:'mlijeko nije neophodno u ishrani, cak ni djecijoj na neki rok. umesto mlijeka jedite ljesnike, puni su kalcijuma -_-'izvjesni stampani medij, 90tih'ima istine u tome da je struja skupa. a zasto se ponekad ne biste istusirali hladnom vodom, zdravlja radi? -_-'

Link to comment
Mnogo sam se skenjao. Bas prilicno.
to je zato sto si neopazljivo spustio psihicki gard pred konsenzusnom realnosti i naivno dozvolio da te sustigne diskrepanca izmedju proklamovanih teznji ovog drustva I njegove surove realnosti; as a result, izbombardovan si njenim hladnim fraktalnim kristalima, auralnim djubretom koje se javlja kao neizbezan nusproizvod takvih kolektivnih frustracija. izvoli okrepi se drNepalovoj inter-realnosoj oazi:http://www.youtube.com/watch?v=YiOZNVTCVAg
Link to comment
kakvi su to mladi ljudi, koji pripadaju partijama u srbiji?
to su mladi koji računaju da će jednoga dana doći njihovih 5 minuta u kojima će se intimizirati sa državnim prihodima, držati vakelu na televizijama, putovati na "jako važne" sastanke o trošku države, voziti se na zadnjem sedišti velikih crnih kola i podučavati druge šta i kako treba bez obaveze da znaju bilo šta o bilo čemu.
Link to comment
kakvi su to mladi ljudi, koji pripadaju partijama u srbiji?mrzim sve ljude koji su u strankama u srbiji, prezirem, sve!!!!!
a da vidis koje su tek stetocine mali gmazovi otkako su zaseli u te studentske parlamente, pa im fakulteti dali da imaju predstavnike na vecima za glasanje o bitnim stvarima. jeziv narod. jeziv.
Link to comment
na twitteru ima neka inicijativa #mlekoup
kad smo već kod toga, forum ima opciju da se postovi povezuju sa twitter nalozima i hashtagovima, pa ako se planira akcija koja bi trebalo da okupi ljude i van foruma... samo da ne osvane posle kao akcija tviteraša™
Link to comment

pitanje za pravnike : ako bi se organizovala šetnjaod 100-200 ljudi trotoarom od štajge do slavije i nazad, da li se i to mora prijavljivati ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

evo recimo ove twitter budale, njihov ganglijarijumi ce se pretvoriti u disfunkcionalnu mijazmu neuronskog smeca, a epifize u poridz dok ovo postane normalna drzavaBERr9-DCYAAzFlS.jpg

Link to comment

ja sam svoju gradjansku duznost obavilla, tj tek pocela, imam jos neka posla popodne, and I feel fucking good!!izvestaj operativne prirode, tips and tricks, ide ostalim casnim clanovima akcije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...