Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

pravilan termin za ovo mleko je kontaminirano mleko, srećno u nalaženju srpskog prevoda ovog termina
znam, gledala juce olja da mozda neu sustini znak crne lobanje je uopsteno upozorenje 'opasno po zivot', ko npr uz 'high voltage'
Link to comment

al si brz ^_^

Otrovni kukurz iz Srbije u NemačkojIzvor: B92Berlin -- Nemački list Špigl piše da je u Donjoj Saksoniji otkriveno najmanje 10.000 tona nečistog kukuruza koji je sitgao iz Srbije a koji se koristi kao stočna hrana.
ovi nashi neprijatelji nikako da se smire. svi su protiv nas <_<ps. zanemarite kukurz. nisam ja :D Edited by thermal bug
Link to comment

Treba Nemcima da izvezemo nou-hautm da rese problem podizanjem gornje granice aflatoksina...

Edited by Chika Spale
Link to comment

pa to, uopshte nije jasno u chemu je problem :unsure:edip. shalu na stranu, ako je taj problem toliki, koliki se pricha da je, jasno je da oni nemaju belog pojma sta da zaista rade, osim da se gicaju u nadi da ce sve da prodje samo od sebe. sto, je, realno, odlichna odluka :isuse:

Edited by thermal bug
Link to comment

Cena tretiranje kukuruza xxxxxx eura, steta zbog netretiranja sto puta veca, noga u guzicu bivsem demokrati sad naprednjaku priceless.

Link to comment

Jebote, mandrili su nam uništili poljoprivredu sa ovim toksičnim kukuruzom, i to samo zato što nisu reagovale inspekcije na vreme. Ovo je katastrofa, kukuruz je najveća stavka u izvozu poljoprivrednih proizvoda.Kao da Holanđani izvoze toksične lale.

Edited by slow
Link to comment
Jebote, mandrili su nam uništili poljoprivredu sa ovim toksičnim kukuruzom, i to samo zato što nisu reagovale inspekcije na vreme. Ovo je katastrofa, kukuruz je najveća stavka u izvozu poljoprivrednih proizvoda.Kao da Holanđani izvoze toksične lale.
ne ne. Ješić je uništio time što je objavio ono na twitteru.
Link to comment

ma kad Dacic podvikne Nemcima da ne sire paniku, odmah ce se smiritiinace imam utisak da su ova desavanja - smrtna presuda za nas stocni fond.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...