Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

Živo me interesuje kako će pozdravljati odluku kad krenu da im vraćaju šlepere sa mlekom, kajmakom, jogurtom i svim ostalim čudima sa većine (da ne kažem svih) evropskih granica...
Pa za izvoz ce ici mleko sa 0.05, sto znaci da ce to dodatno pogorsati kvalitet koji ce biti na domacem trzistu.
Link to comment
To je i moj stav. Napravi svet kakav zelis oko sebe i puca ti kurac za realnost :D
pa za tebe znamo, puca ti za realnost i pecas na Savi sa ortacima :Dsalu na stranu, zapravo mislim da je to, u manjoj ili vecoj meri, survival strategy svih ovde (osim nekih jako sludjenih desnicara, ali cak mozda i njih). mislim da je gagorder prva pomenula to jos davno na ovom topiku, jos kad je afera izbila. al to je konkretno u ovom slucaju tj. u odgovoru na fss-inu najzdravorazumskije pitanje 'a dobro dal cemo nesto da uradimo' imalo potpuno drugu funkciju da hipertrofira ovaj gotivcev 'ko ima problem nek ga resi' stav.
Link to comment
A jel bismo mogli da tužimo državu Srbiju u Strazburu zbog ugrožavanja zdravlja građana?Da napravimo peticiju neku, a?
pa ja sam siguran da ce neko pokrenuti tuzbu. i da ce ako se za tu tuzbu procuje, to biti bas masovno.probacu da napujdam sutra ove iz info programa da snime nekog advokata
Link to comment

Strazbur može da se koristi samo nakon što se iscrpe domaća sredstva pravne zaštite, i to samo za određene oblasti prava. Dakle, zanemarite ovu opciju.Bojkot je jedino rešenje. I naravno, to što Ješić nema snage da iznese priču do kraja, ne znači da treba stati sa inicijativom. Čak i nakon ove odluke Vlade koja je, kao, razrešila aferu, obaveza državnih organa da sankcioniše one koje su prekršili pravila i dalje postoji. To što su standardi izmenjeni u međuvremenu ne znači da oni koji su te standarde kršili mogu biti zbog toga zaboravljeni.

Link to comment
pa ja sam siguran da ce neko pokrenuti tuzbu. i da ce ako se za tu tuzbu procuje, to biti bas masovno.probacu da napujdam sutra ove iz info programa da snime nekog advokata
generalno kako vam uspeva da sve ove godine selektujete samo takve novinare?
Link to comment
pa reko ministar da ce tek sad izvoziti u ameriku i kinu. jbte i dalje mi je smesan ovaj izvoz mleka u kinu :lolol:
Pa tek sad nakon svih analiza su sigurno da je mleko dovoljno dobro za izvoz.Mada, kao stari Srbin, moram da primetim da se ova mlečna afera ne podudara samo sa pokušajem uvoza GMO hrane u Srbiju, nego i da abdikacijom pape.Ono, gej lobi katoličke crkve je pokušao Srbiji da uvali GMO, naša vlada nadljudskim naporom napad odbila pa je papa morao da podnese ostavku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...