Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

Imlek, Dukat i slični neće skoro videti mog dinara.
niko od njih, a za koga sam ikad chula u zivotu, nece vidjet mog dinara.baba iz belegisha ce da profitira <_< Edited by thermal bug
Link to comment

Ne secam se tako kvalitetnog ispiranja mozga a la politbiro ck kpss od mirovicevog veceras. Jbt poluinteligenti bi se zgadili sami sebi posle toga.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
pa hajdeja bih bila voljna da odštampam i delim letke u kom bih pozivala ljude da ne kupuju mleko domaćih proizvođača, za početaki protest naravno
tssssss.. protesti, gradjanske akcije i pozivanje politicara na odgovornost, pa sta smo mi Slovenci ? :s_d:ko hoce da se nervira oko nekog tamo kancerogena u mleku, amnestije huligana ubica, opste endemske korupcije i nenamenskog trosenja budzetskih sredstava - neka se nervira KAD JE GLUP. a pravi dovitljivi snalazljivi stanovnik socijaldarvinisticke kloake, koji je internalizovao dovoljno drustvene inercije i naucene bespomocnosti (apoliticnosti) da zna da nista ne moze da promeni u 'stvarnoj' realnost, isto tako zna da u svoja 4 zida moze da osmisli realnost kakvu god hoce u kojoj ce, uprkos svemu, makar fizicki istrajati ! presenting BINAURAL BEATS:http://www.youtube.com/watch?v=kDINGkTbIdwzapamtite, ovde je debila neograniceno mnogo, a vas nervni sistem je samo 1 !ne dopustite da vam realnost doskoci ! doakajte vi njima™ !
Link to comment

pećina okačila kako njihov kukuruz nema ama baš uopšte aflatoksina iako potiče sa domaćih polja, a oni neki što prodaju ready to eat ovsene pahuljice brže-bolje izdali pakovanje sa mlekom u prahu

Link to comment

Vonko Normalni i Van Ludnice metoda?BTWLDP - http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/370094/Djuric-Odluka-o-povecanju-aflatoksina-samar-gradjanimaDS - http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/370072/DS-Na-mleko-staviti-oznaku-opasno-za-decuVojvodina - http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/369912/Spor-strucnjaka-Vojvodine-i-Srbije-oko-dozvoljenog-nivoa-aflatoksinaudri tuci, hahahahahahaovo je stvarno odlična situacija, svako obraćanje, apsolutno svako, LDP i DS bi se trebalo završavati sa nekim udarcem ka ovoj odluci i onima koji su je donele.

Edited by Vapad
Link to comment
Ko ce ga znati. Mozda je dosad bilo dobro, a mozda smo npr. klasirali mleko, pa je ono s nizom kolicinom aflatoksina izvozeno u EU, a ovo ostalo ostajalo za nas ili islo u drzave sa nizim standardima.
Sa granice su nam vratili kukuruz a ne mleko. Možda smo taj kukuruz do sad klasirali, a od ove godine prestali da klasiramo pa nas provalili. Možda se zato i primeti neočekivani pik u nezaposlenosti ove godine, jer je možda otpuštena masa ljudi koja je radila na analizama i u sistemu za separaciju kukuruza (i mleka). Možda ona suša od prošle godine nije bila jedna u sto godina, nego je tako svake godine.
Iako još nije kraj avgusta, na osnovu dosadašnjih temperatura i prognoza za sledećih 10 dana možemo reći da će ovo sigurno biti najtoplije leto od kada postoje merenja, a to je u Beogradu od 1887. godine. Jun ove godine je bio drugi najtopliji ikada. Jul je bio najtopliji od kada postoje merenja, a avgust će biti verovatno drugi najtopliji ikada, pa ćemo u zbiru imati ubedljivo najtoplije leto.
Link to comment

Bio ja u Bugarskoj prosle nedelje. Na TV ekranu u krcmi odjednom se pojave neka deca koja nesto vicu u Sofiji. Pocenom odmah da se domundjavamo, sta bi moglo da bude. Kosovo - jok. Hag - jok. Onda mora da su izbori. Pitamo gazdu, kaze jok. Skupa struja. Uuuu, jeee! Svaka cast, Bugari.Malo posle, pojavi se neki deckonja na ekranu i pokazuje nam par polupanih prozora na nekoj oronuloj zgradi. Pa onda pokazuje kamen, pa neku narandzu. Kao oruzja, valjda. I kao krunski dokaz, polupana govornica i neka mocuga. Za sve to vreme, ispod pise krupno "nesto huligani nesto". Ja se mislim u sebi, jebote koliko sam ja prolupao kada mi ovo u ovom trenutku (dok godi Hilandar) i ne izgleda bas toliko bitno da zauzme toliko vremena (a islo je bogami celu turu piva, ako ne i jace) u prime timeu. Kad ne lezi vraze, narednih par dana (zainteresovao se pa krenuo da pratim) nisu uspeli da navataju nikoga a da ne pomene nepristrasne medije. Dobro je, nisam samo ja.Generalno kada pricas sa ljudima, svi pljuju drzavu, obavezno pomenu mafiju i obavezno skupu struju. I pade vlada. Svaka cast.Ja se vratio kuci, saznam da nas truju vec mesecima i da nam uz to pricaju da je to normalno. Saznam da se jedini pobunio jadni Jesic, da ga niko nije podrzao. I svi se prave ludi, ili su ludi.I doslo mi da zavidim mojima na devedesetim. Imali su rts dnevnik, ali su imali i studio b. Imali su setnje, imali su zasto da se bore. Tj mislili su da imaju, ali to tada nisu znali pa eto. Taman kada sam odrastao, nasta apatija.

Link to comment
Generalno kada pricas sa ljudima, svi pljuju drzavu, obavezno pomenu mafiju i obavezno skupu struju. I pade vlada. Svaka cast.
U Srbiji vlada može da padne samo kada se govna međusobno popičkaju oko plena. Empirijski dokazano.
Link to comment
tssssss.. protesti, gradjanske akcije i pozivanje politicara na odgovornost, pa sta smo mi Slovenci ? :s_d:ko hoce da se nervira oko nekog tamo kancerogena u mleku, amnestije huligana ubica, opste endemske korupcije i nenamenskog trosenja budzetskih sredstava - neka se nervira KAD JE GLUP. a pravi dovitljivi snalazljivi stanovnik socijaldarvinisticke kloake, koji je internalizovao dovoljno drustvene inercije i naucene bespomocnosti (apoliticnosti) da zna da nista ne moze da promeni u 'stvarnoj' realnost, isto tako zna da u svoja 4 zida moze da osmisli realnost kakvu god hoce u kojoj ce, uprkos svemu, makar fizicki istrajati ! presenting BINAURAL BEATS:http://www.youtube.com/watch?v=kDINGkTbIdwzapamtite, ovde je debila neograniceno mnogo, a vas nervni sistem je samo 1 !ne dopustite da vam realnost doskoci ! doakajte vi njima™ !
To je i moj stav. Napravi svet kakav zelis oko sebe i puca ti kurac za realnost :D
Link to comment
I doslo mi da zavidim mojima na devedesetim. Imali su rts dnevnik, ali su imali i studio b. Imali su setnje, imali su zasto da se bore.
Ima i sad zasta da se bori, trebaju samo nove metode. Vec sam pominjao, ne vidim zasto nesto kao australijski GetUp ne bi bilo izvodljivo u Srbiji. A ima sigurno i drugih varijanti, od 'leak'-ovanja do 'occupy'-ranja. Koristite nove medije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...