Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

Drugovi sad je pravi trenutak da ovo historijsko, odavno od druga Starog rečeno, da se zakona ne treba držati ko pijan plota, okrenemo u svoju korist i zatražimo legalizaciju srećne trave jer nema dokaza da je štetna. Ili da makar pomerimo zarez za jednu decimalu u krivičnom zakonu šta je za ličnu upotrebu -_-
meni su objasnile da mleko koje ugovaraju vrtici nije bilo na listi -_-beko dakle?
Link to comment
Vazno je da ne dodje GMO.
+1to je to, tu smo svi. vazno je da nista nije prelomljeno preko kolena. ko zna zasto je sve to dobro. Edited by Joe D
Link to comment
meni su objasnile da mleko koje ugovaraju vrtici nije bilo na listi -_-
Treba pisati ministarstvu obdaništarstva da to hitno promeni, zna se da decu treba od malih nogu čeličiti. Edited by dig_chohano
Link to comment
ne razumem zašto nema protesta
???Ovde nema protesta od 2001.g. niti će ih biti. Svako gleda svoje dvorište, svoju kuću, sindikati ne postoje, ko priziva opštenarodni bunt za bilo šta je, ili stanovnik neke zemlje koja nije Srbija ili jednostavno ne zna, ne razume koliko je običan građanin ove zemlje sjeban i sluđen u mozak, psihu..Nas sada može da jebe ko, kako, gde i na koji način hoće.
Link to comment

pa ako ja odem tamo sama i uradim tako nešto ili će mi se smejati ili me uhapsitial ako dođe 200 ljudi onda je manja šansa za tako neštono ako mi pametni ljudi cinično kažu, pa šta te sprečava, onda je taj njihov nadrkan stav ono što me sprečava, eto

Link to comment

Nije PPP spreman da se okuplja, a bilo bi dovoljno za početak. Ništa preko dana, posle radnog vremena (od 19h) pa dokle ko može. Skupilo bi se dosta (PPP i prijatelji).Ja bih na takvo okupljanje gledao kao na još jednu humanitarnu akciju.

Link to comment
pa ako ja odem tamo sama i uradim tako nešto ili će mi se smejati ili me uhapsitial ako dođe 200 ljudi onda je manja šansa za tako neštono ako mi pametni ljudi cinično kažu, pa šta te sprečava, onda je taj njihov nadrkan stav ono što me sprečava, eto
Pogresno si me shvatila, nije to bio moj cinican niti nadrkan stav, nego reakcija na to sto si napisala "ja bih...".Ja kad nesto bih, onda pokusam to i da uradim. Inace, u sa ovom drzavom ne bih ni na kakav nacin interreagovao vec desetak godina.Siguran sam da u ovom trenutku ima mnogo vise od 200 ljudi u Srbiji koji bi u vezi sa ovim sranjem sa mlekom, ali...? Sta ih (vas) sprecava? Posebno ove koji imaju clanove porodica koji piju mleko. Verovatno ista boljka - ne mogu sam.Jebote, 2013, mladi ste, imate internete, fejsbuke, tvitere, kurce, palce, toliko nacina za organizaciju, ali niko nista.Da se razumemo, na ovu svinjariju sa mlekom isto gledam kao i ti, samo ja ne bih. Nekad sam hteo, i taman kad sam mislio da sam (smo) uspeo(li), dosla ista govna umesto prethodnih.P.S. Tek sad videh ovo sto si napisala:
pa hajdeja bih bila voljna da odštampam i delim letke u kom bih pozivala ljude da ne kupuju mleko domaćih proizvođača, za početaki protest naravno
E, tako moze, pa makar nista ne promenilo. :) Edited by gotivac
Link to comment

Ono što možemo da uradimo a što je čini mi se efikasnije od uličnog protesta je bojkot kupovine mleka.Baš me zanima kako ide prodaja zadnjih dana i kako će ići nakon današnje odluke?Kao što rekoh na onom drugom topiku, ja ga konzumiram u znatno manjoj količini a od danas će to biti još manje.I kad kupim nešto mlečno biće to od manjih mlekara. Imlek, Dukat i slični neće skoro videti mog dinara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...