Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

Nezbiljno jeste, ali ako je 0,5 najbolje sto nase mlekare mogu da ostvare, onda tako i nek bude. Jebi ga, prezivecemo kao sto smo prezivljavali do pre tri godine.
Mozemo li takvo mleko sad izvoziti u Bosnu i Crnu Goru?
Link to comment

Ko da povede proteste, DS i Đilas? Pitao sam malopre na Twitteru Đurića šta misle da urade, da izdaju lepo saopštenje ili da budu konkretniji. Za sada, bez odgovora.Jbeš mi mater, ono, dođe mi da odgrizem svoje levo stopalo. Osećam Kneževićevu šlajmaru kako mi se cedi niz levi obraz.

Link to comment

Na Blicu vec 800+ komentara za tri sata. Ja ni u licnim kontaktima, a ni citajuci reakcije po sajtovima (koliko god to bilo nepouzdano), nisam stekao utisak da 70% ljudi drzi stranu Knezevicu. Toliko o anketi

Link to comment

Jako mi se dopada solomonsko rešenje rukovodećih struktura koje još jednom ukazuje nemerljiv kapacitet koji poseduju. Ovakvim pristupom će rešiti svaki problem sa kojim se uhvate u koštac.

Link to comment
Pre bi ih pitao na kom mleku su oni odrasli.
o tome je bilo reci. bar sto se prisustva ovih konkretnih, kancerogenih mikotoksina tice.a sta smo unosili u sebe, a sto je opasno po zdravlje, to je opste mestoako postoji neka granica u EU bolje da nju podvucemo nego da nasi strucnjaci donose propis, jos u ovom slucaju politikantski iniciran Edited by InvisibleLight
Link to comment
Na Blicu vec 800+ komentara za tri sata. Ja ni u licnim kontaktima, a ni citajuci reakcije po sajtovima (koliko god to bilo nepouzdano), nisam stekao utisak da 70% ljudi drzi stranu Knezevicu. Toliko o anketi
Pa pazi, ja dosad na Blicu ili na B92 nisam procitao vest o naprednjacima, a da ih 90% u komentarima nije popljuvalo.Da je Vucic sad pametan pa da uleti, smeni ovog i obori mu uredbu. Pa mislim da bi imao 80% podrske posle toga.
Link to comment
nego da nasi strucnjaci donose zakon, jos u ovom slucaju politikantski iniciran
Nije politikantski iniciran vec je u pitanju korupcija - propis donet po narudzbi proizvodjaca. Po cemu se ovo razlikuje od slicnih stvari koje su radile prethodne vlasti?
Link to comment
Pa pazi, ja dosad na Blicu ili na B92 nisam procitao vest o naprednjacima, a da ih 90% u komentarima nije popljuvalo.Da je Vucic sad pametan pa da uleti, smeni ovog i obori mu uredbu. Pa mislim da bi imao 80% podrske posle toga.
Nije Uredba, nego Pravilnik, a promenila ga je Vlada, dakle sve zajedno sa Vučićem. Inače, po čijem nalogu misliš da je moron predložio promenu Pravilnika?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...