Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

kekekeke, neka ga.On topic: Ali mene užasno vređa što oni tako... Mislim oni čak i ne misle da smo mi toliko glupi nego da mogu tako... A mogu.
mene vredja shto afera teche, a u predshkolskoj ustanovi pedantno sluze mleko za doruchak. ali od sutra je sve u redu.
Link to comment
mene vredja shto afera teche, a u predshkolskoj ustanovi pedantno sluze mleko za doruchak. ali od sutra je sve u redu.
Sad ste ko Cemerikanci. Jedan potez pera cini cuda. U Eu imas osecaj da te truju van Eu se osecas svetski.
Link to comment
Sad ste ko Cemerikanci. Jedan potez pera cini cuda. U Eu imas osecaj da te truju van Eu se osecas svetski.
od sad cu da gledam tako :lolol:
Kapiram da ce od sutra na pljugama da pise "Pusenje nije stetno po zdravlje"...
mmm.edip, mislim, sad i ti! kod duvana je jedino vazno da se budzi akciza. kupi pa baci, od volje ti. Edited by thermal bug
Link to comment

Dok ste vi pisali 85. stranica o ovome, ministar je samo resio da pomeri peticu ispred jedne nule. Umirem od smehaaa :lolol:obavezno angazovati ovog ministra da nam resi i ostala goruca pitanja, a medju prvima pitanje kosova :s_c:

Link to comment
To samo što se slikao sa decom i nosio darove. Obična kampanja. -_-
kakogod. istina, dovodi ga malo u sumnju sto se tendenciozno slikao, a tek danas pomerio zarez. ispitacemo.
Link to comment
Dok ste vi pisali 85. stranica o ovome, ministar je samo resio da pomeri peticu ispred jedne nule. Umirem od smehaaa :lolol:obavezno angazovati ovog ministra da nam resi i ostala goruca pitanja, a medju prvima pitanje kosova :s_c:
"Косово је, Србија"
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...