Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

kaze danas drzavni sekretar iz ministarstva poljoprivrede, da se nekome u vladu javila "ministarka spoljnih poslova hrvatske, gospodja pušić" :lol: sa predlogom da se napravi referentna regionalna laboratorija za analizu, da bi se brze reagovalo i izbegle ovakve situacije. konacno jedan razuman predlog, vidi se ko je lider u evro-integracijama (struju u selo da mi puste! :s_c: )vec sledece nedelje bi u beogradu trebalo da bude sastanak. verovatno ce prvo osnovati komisiju...

Link to comment

Preformulisano: neće se praviti nego će Hrvatska i Srbija odabrati jednu referentnu laboratoriju u Nemačkoj za potrebe superanaliza. Ideja je verovatno da se suzbije regionalna panika.I sve to dok Srbija ne osposobi ovu svoju fantomsku.

Link to comment

mi smo država u razvoju. na početku smo svega :rolf:kakav cirkus jbte :mellow:nadam se da neće nastati tišina već da će ih neko zbog ovog sranja proganjati bar po medijima.

Link to comment

Jebo mleko, jedino mleko koje ti treba je majcino par meseci. Oni su bre udarili i na pivo. Američki ljubitelji alkoholnih pića tužili su kompaniju „Anhojzer-Buš” zbog navodnog razvodnjavanja piva i nepridržavanja standarda opisanih na ambalaži.Tužbe su podnesene u Pensilvaniji, Kaliforniji i još nekim američkim državama, a potrošači tvrde da podaci o postotku alkohola sa etiketa nisu tačni.Tužbom je obuhvaćeno deset pivskih vrsta, uključujući poznati „badvajzer”, preneo je Bi-Bi-Si.„Anhojzer-Buš” je saopštio da su ovi navodi „potpuno netačni” i da su piva ovog proizvođača „potpuno usklađena sa zakonom o označavanju proizvoda”.Tužba je zasnovana na informacijama dobijenim od bivših radnika pivara koje posluju u sastavu ove multinacionalne kompanije. Ovi izvori rekli su da jerazvodnjavanje piva „korporativna praksa”.„´Anhojzer-Buš´ koristi se jednom od najsavršenijih tehnologija za kontrolu alkoholnog sadržaja u završnim fazama proizvodnje, a potom dodaje vodu dabi pivo imalo znatno manje alkohola nego što piše na ambalaži”, navodi se u tužbi.U dokumentu se tvrdi da je ova praksa pokrenuta posle spajanja američke kompanije sa belgijsko-brazilskom firmom "Inbev", najvećim svetskim proizvođačem alkohola.

Link to comment
Priča o mleku po medijima je utihnula, valjda poslučali Dačića, iako je preko 35 farmi zatvoreno u toku vanrednih kontrola.
do sledeće nedelje se niko neće sećati tih nekih alfa...afla...aflatoksina...
Link to comment
Ono što mi trenutno jako smeta je donošenje uputstava kojih valjda ranije nije bilo, a nepojmljivo mi je da se to tek sada donosi:
Nisu imali odakle da ih prepisu do sada. Pa sada kada se digla frka konacno su dali nekome ko koliko-toliko zna da napise neko uputstvo.copy-paste drzava u kojoj preventiva ne postoji
Link to comment
do sledeće nedelje se niko neće sećati tih nekih alfa...afla...aflatoksina...
Da mi vredimo trecinu koliko zamisljamo nikad i ne bi znali sta je to. Posebno mi ide na qrc stranacko prepucavanje
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...