Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

Mere za podizanje kvaliteta mleka?http://www.b92.net/i...2&nav_id=690064Kompletno ludilo, zatvaraju se farme i pomazu, zdrave farme se pomazu takodje, mleko se otkupljuje i sa zdravih i zatvorenih farmi pa se unistava, premije se priznaju naravno, pokrajina rula, dobili smo jos dve laboratorije, poslanici u skupstini jedu govna, ma jebite se govnari picka vam materina.

Edited by dobar1
Link to comment
ma jebite se govnari picka vam materina.
jedini zaključak koji sam ja izveo povodom toga kako poboljšati život je uopšte ne živeti ovde i nemati nikakve veze sa bilo čim iz Srbije, a najbolje ne biti rođen ovde uopšte.Sad još da pronađem kako i da primenim to što sam smislio... Edited by Kelt
Link to comment
Prasilin? Kleveces Syme. On zagovara masovnu oplodnju i razmnozavanje Srbalja u nadi da cemo kroz brojke stici do kvaliteta nacije s pocetka 20. veka.
greshish, praslin je imao 1 odlichan trentak! :D
Link to comment
Ја бих то млеко разделио пензионерима, ем је севап, ем нема трошка, ем кажу да су последице видљиве после 20 година, тад је свеједно.
Neozbiljan si, pa ti su obazriviji nego svi mi ovde zajedno + pukla bi koalicija, Krkobabić ne bi dozvolio da mu glasačko telo mutira. Računa on na njih... I za 20 godina.
Link to comment
+ još jedna priča vezana za papriku na džak, u džak se stavi cev većeg profila (čunak od šporeta, šta li) pa se unutra sipa paprika slabijeg kvaliteta a okolo bolja.i to neprovereno ali zvuči dovitljivo :ss1:
moze i cunak, a moze i rucno ako se ispraksiras.no, samo olos ce staviti trule i inferiorne paprike u sredinu. uobicajeno je da se u sredinu pakuju one koje nisu vizuelno toliko primamljive kao one na obodu, ali su zapravo istog kvaliteta.
Link to comment

Zlo

- Ne znam skoro ništa o tome i ne mogu da vam dam izjavu. Vidite ko je bio zadužen za to - kaže Cvetković.
Zlo2
Bivši ministar poljoprivrede Dušan Petrović navodi za „Blic“ da su rad nacionalne laboratorije kočile uprave za veterinu i za zaštitu bilja, smatrajući da postoji ustaljen sistem i već deset takvih liceniranih instituta, pa da otvaranje novog nije potrebno. Petrović kaže i da je oprema koju je dostavila EU u zgradi tog instituta.
To je to, mi Srbi uvek imamo ustaljen sistem, najljuću papriku, najtvrđi qraz, najhladniju vodu... Samo ništa da se ne menja.
Link to comment

katastrofa, kod nas je izgleda sistam sa vlašću takav da uvek dođu samo gori, mada to ponekad izgleda nemoguće,ali i od lošeg može gorei sad samo da dođu oni sa ''hebali vas beli listići'' pa da im odmah odgovorim . hebale vas vaše demokrate lopovske

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...