Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

Nikako..zaslo je u sve pore drustva..U selu u kojem su ziveli roditelji moga oca pocinjem neku farmicu sa matorim..za pocetak zivina i nesto povrca..Dolazi nam u goste covek iz okoline koji se time bavi i mrtav 'ladan kaze " Ej, kad prikoljes pilice, rastvoris par kesica zutila u lavoru i samo malo probrckas svako pile da dobije onu finu zutu boju..ima da ide kao alva."Nema dalje..nisu ni obicni ljudi blesavi..kada vide da svi varaju, mute, otimaju i kradu i prolaze nekaznjeno, zaborave na sram i cast. Pocela je da se vrti izreka da su pare koje su na prevari zaradjene najsladje ..
Ovo za žutu farbu je stara stvar, s tim da seljaci ne bi to radili da beogradske gospođe ne insistiraju na tome da što je jaje ili pile žuće,to je domaćinskije.
Link to comment
O za taj PL Aro, znam jezive priče. Neke kompanije su čak i odbile da rade po njihovim "recepturama" i za njih.
aro i lidl su prehrambene zare i springfildi, teranove, mangoi. govno s przenim lukom. ona firma iz tempa doduse ima par dobrih stvari, neke traflse i povrce u tegli, moze da se jede i kul je.
Link to comment
nisam siguran da je ovo tacno, ne jednom sam cuo komentare tipa, ala ste ga ofarbali, preterali ste. trazi se roze piletina a ne zuta...
a punjenje paprike vodom da bi bila teža? koleginica moje supruge, inače živi na selu, kune se u ovu priču.mlevena cigla u alevoj? anyone?
Link to comment
a punjenje paprike vodom da bi bila teža? koleginica moje supruge, inače živi na selu, kune se u ovu priču.mlevena cigla u alevoj? anyone?
sto bi se mucili sa ciglama dok je sprasenog fecesa.
Link to comment
a punjenje paprike vodom da bi bila teža? koleginica moje supruge, inače živi na selu, kune se u ovu priču.
zasto da bude teza? paprike se prodaju na dzak, a ako prodajes na kilo, provalice te neko.
Link to comment

Ја бих то млеко разделио пензионерима, ем је севап, ем нема трошка, ем кажу да су последице видљиве после 20 година, тад је свеједно.

Edited by kapetanm
Link to comment
aro i lidl su prehrambene zare i springfildi, teranove, mangoi. govno s przenim lukom. ona firma iz tempa doduse ima par dobrih stvari, neke traflse i povrce u tegli, moze da se jede i kul je.
ima u lidlu i super stvari samo treba znati šta se kupujenikad bolji losos nisam jela nego taj neki iz lidla fora je u tomešto mu je bio kratak rok, ali još uvek okzato je bio jeftiniji, ali nikako lošiji od onih najskupljih
Link to comment
zasto da bude teza? paprike se prodaju na dzak, a ako prodajes na kilo, provalice te neko.
zaista ne znam. meni i danas ta priča deluje nerealno i hoax, samo prenosim šta sam čuo.btw, nikada nisam kupovao papriku "na džaci", mama pravi zimnicu i šalje ^_^+ još jedna priča vezana za papriku na džak, u džak se stavi cev većeg profila (čunak od šporeta, šta li) pa se unutra sipa paprika slabijeg kvaliteta a okolo bolja.i to neprovereno ali zvuči dovitljivo :ss1:
Link to comment
+ još jedna priča vezana za papriku na džak, u džak se stavi cev većeg profila (čunak od šporeta, šta li) pa se unutra sipa paprika slabijeg kvaliteta a okolo bolja.i to neprovereno ali zvuči dovitljivo :ss1:
Ih, ti nisi nikada kupovao krompir na džakove od neproverenih prodavaca/preko sindikata?Pa to je redovna pojva da krompir u sredini džaka možeš uglavnom samo da baciš. Opekao se par puta, od tad, krompir, samo na kilo, nek se jebu svi.
Link to comment
zaista ne znam. meni i danas ta priča deluje nerealno i hoax, samo prenosim šta sam čuo.btw, nikada nisam kupovao papriku "na džaci", mama pravi zimnicu i šalje ^_^+ još jedna priča vezana za papriku na džak, u džak se stavi cev većeg profila (čunak od šporeta, šta li) pa se unutra sipa paprika slabijeg kvaliteta a okolo bolja.i to neprovereno ali zvuči dovitljivo :ss1:
Provereno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...