Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

Leb ti jebem..pa ja sam mislio da je Veselinov kreten nad kretenima..Ovaj ministar poljoprivrede je jos veci car..Kako ovakvi ljudi uopste uspevaju da se izdignu sa dna kace nikada mi nece biti jasno

Link to comment

Ovaj je vaš. -_-Nego, dodatak ludilu, konačno se neko setio da valjda istraži malo pa je sada neki zaključak da aflatoskina ima još više u siru (posebno mladom), no propisa tu nema pa nije ni važno.Meni se i dalje nameće pitanje šta je sa jajima? Kokošijim. Koliko sam skontao ovaj tip aflatoskina je zadužen za mleko a neki drugi za meso i jaja. No gde je jedan, verovatno tu je i drugi i treći... :unsure:

Link to comment

Ali uvek i bez greske losa selekcija ? Ovaj car ladno tvrdi da je za krizu oko mleka kriv Jesic jer je objavio rezultate pre dogovora sa ministarstvom..Nije bitno trovanje nego izbegavanje panike i pad prometa mlekara..

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

Juce sam na onom Pink2 kanalu gledao onu emisiju "Teska rec", bio je gost Knezevic sa Papovicem i Lazanskim ( :jerry: ) i naravno malim voditeljem gmazom (nekadasnji urednik Kurira valjda, ne znam mu ime).Strasno je sve to bilo. Ali strasno. U jednom trenutku nam je ministar bio u fazonu: "Ma standard je nebitan..." Ne bukvalno tim recima, ali tu negde. Potpuno nerazumevanje poente bilo kakvih standarda.

Link to comment
Srbija je u euforiji evrofanatizma usvojila niz zakona, pa i propis o granici za toksine u mleku, iako nije spremna da to isprati, kaže ministar Goran Knežević.
"Čim smo videli problem u okruženju, uzeli smo 300 uzoraka. Kada su se pojavili uzorci koji daju različite rezultate, kada je bilo jasno da postoji eventualna mogućnost da nešto bude kontaminirano, odmah smo povukli i uzorke poslali u Holandiju", rekao je Knežević.Na konstataciju da država tada nije obavestila građane o tome šta se dešava, rekao je da država "obaveštava, ali ne diže paniku".
Napalm. Edited by historian
Link to comment

samo me zanima da li ce jesic smeti da objavi neke buduce rezultate i da li laboratorija VG u novom beceju smeti da radi analize bez opasnosti po funkcionisanje firme.sto se mene i moje porodice tice, mi smo do daljeg - na neodredjeno vreme - zavrsili sa mlekom iz srbije. za meso cemo sacekati prolece i jaganjce, bogu hvala ribe ima u izobilju na pijacama, povremeno cemo se malo trovnuti kad nastupi tezak neizdrz necim iz rizicne zone.ovo vise zapravo nije pitanje zdravlja i neunosenja otrova nego odbijanje da saucestvujem u sveopstoj lakrdiji u kojoj ne sme da najebe srpski seljak i srpska (meggle, dukat, salford) mlekara.

Link to comment

X puta sam video i čuo Kneževića na TV-u tokom ovih nekoliko dana, i nisam ni jedan jedini put čuo da je uspeo da izgovori aflatoksin. Alfatoksin, alfatoksina nema u mleku, nivo alfatoksina... Guglao sam da vidim da li postoje ti alfatoksini - postoje, neki valjda zajeban soj, otrovno, gangrene, štatijaznam... Znači - ministar je tokom svih ovih dana govorio istinu - alfatoksina nema u mleku. O aflatoksinu nije pričao.

Link to comment
I sad su krivi propisi?! A kako sutra da izvozimo mleko ako legalizujemo ovaj nivo toksina?
Znači™, EU je kriva.
Vas dva heraldičara mene pitate?Ako neko nije shvatio, napalmovao bih ministra, ne propise ili EU.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...