Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

deca kukuruza takoreći
pa da, preciznije, al ima onaj neki horor 'deca kukuruznih polja' pa me asociralo..al evo slagah dole na navikama - stavih sad jaje na pizza-u i pece se. renne je kriv :D
Link to comment

Zelim da prenesem (sa danom zakasnjenja) poruku korisnika Indija da mu je veoma zao zbog toga sto je u zaru diskusije o mleku opsovao neke forumase (oni ce znati koji su). Ponudio je iskreno izvinjenje zbog toga. Eto toliko.

Link to comment
pa da, preciznije, al ima onaj neki horor 'deca kukuruznih polja' pa me asociralo..al evo slagah dole na navikama - stavih sad jaje na pizza-u i pece se. renne je kriv :D
Uvek ja kriv :DПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

Sta je u Srbiji starije od hipohondrije straha za zdravlje - strah od gladi. Pitam komsinicu iz Maxija ide li mleko uopste, kaze bolje nego pre, kupuju se PAKETI i to prilicno, boje se ljudi nestasice. Jebes ga, ionako je ministarka rekla da je sve to ispravno i zdravo...

Link to comment
Uvek ja kriv :DПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
off

:) juce mal nisam presvisla, onako gladna kad sam videla onu fotkuevo zderem je, gusim se ,a jaje rovito i curi ^_^

ON topic - kad rekose da stizu rezultati analiza iz holandskih labaratorija ™?

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ješić večeras kaže da je situacija još alarmantnija, da se koncentracija alfatoksina povećava.ko pije mleko ima da sija u mraku k'o neonka...Glass-of-milk-2009.png

Edited by slow
Link to comment
off

:) juce mal nisam presvisla, onako gladna kad sam videla onu fotkuevo zderem je, gusim se ,a jaje rovito i curi ^_^

ON topic - kad rekose da stizu rezultati analiza iz holandskih labaratorija ™?

E dobar ti stolnjak. :D
Link to comment
Sta je u Srbiji starije od hipohondrije straha za zdravlje - strah od gladi. Pitam komsinicu iz Maxija ide li mleko uopste, kaze bolje nego pre, kupuju se PAKETI i to prilicno, boje se ljudi nestasice. Jebes ga, ionako je ministarka rekla da je sve to ispravno i zdravo...
Ne znam za Maxi ali danas u Univeru puni rafovi, neće ljudi ni da ga pipnu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...