Jump to content

Mleko


yolo

Recommended Posts

pa nishta, oni su chekali da vide da li mogu da preveslaju koga, mi smo chekali da vidimo koga ce da preveslaju (josh mogu, ako se potrude), za to vreme nismo pili mleko, dok nas nisu ubedili da je sve u redu. za 3 do 7 dana niko nije kupio ni jedno mleko i to ce biti dovoljna cena za tu zajebanciju, bolju cenu ne mozemo da ponudimo u ovom trenutku.a za kuruza bi mogli da vidimo neke glave. figurativne, nije da neshto pozivam na primenu metodlogije... niko nije primetio da je budjav, presipali su ga nocom, po ladu...

Edited by thermal bug
Link to comment
mada me to najedi malo, moram da priznam, chim neko zucne, odma se potegnu izduvni gasovi i osiromasheni uranijum, od toga do hahahaarpa je 15 minuta, to ce biti do uveche.to je bakatetin model, ih, sta oni meni sve rade.to mora jednom da prestane.
Slažem se, a naravno nije mi ni bio cilj da minimiziram važnost ovog konkretnog problema-trovanja.Samo sam hteo da naglasim da je on deo problema koji imamo.Nemamo kontrolu, nemamo zaštitu a otrovi su svuda oko nas.
Link to comment
pa sta cemo sad?
Pa ništa, jer zdravog kukuruza izgleda nemamo (sve umešano sa zaraženim) a krave u kombinatima i velikim gazdinstvima moraju nešto da jedu. Sena nema toliko, sojina sačma je zabranjena, dakle nastaviće da ih hrane istom stočnom hranom od istog kukuruza i ubeđivati nas kako je sve unutar dozvoljenih granica. Verovatno će naiskap popiti još koju čašu subotičkog na presici.
Link to comment
pa nishta, oni su chekali da vide da li mogu da preveslaju koga, mi smo chekali da vidimo koga ce da preveslaju (josh mogu, ako se potrude), za to vreme nismo pili mleko, dok nas nisu ubedili da je sve u redu. za 3 do 7 dana niko nije kupio ni jedno mleko i to ce biti dovoljna cena za tu zajebanciju, bolju cenu ne mozemo da ponudimo u ovom trenutku.a za kuruza bi mogli da vidimo neke glave. figurativne, nije da neshto pozivam na primenu metodlogije... niko nije primetio da je budjav, presipali su ga nocom, po ladu...
Samo da nam ga ne vrate u obliku sira. <_<
Link to comment
Samo da nam ga ne vrate u obliku sira. <_<
pa teorijski ne bi trebalo da probaju, bar neko vreme. dok se malo ne zaboravi. tu moze naravno da pomogne i neki efikasan sistem kontrole, koji bi se sada materijalizovao, koji sam vec pominjala.koji bi mogao da bude razvijen negde oko kukovog leta. uvalice nam datum u medjuvremenu, a izvaliti kosovo, pa cemo opet imati zabavu. ili ce neka zenska intervujisati nekoga noseci naochare bez stakala ili tako neshto...
Link to comment

Hajde jasno je da sad necemo pomreti od ovih doza, jasno je da je Vlada prosle jesene donela pogresnu odluku o mesanju kukuruza i da sad pokusavaju da zataskaju stvari, ali koje je ovo "udruzenje za zastitu potrosaca"? Ispostavlja se da je su oni sve samo ne ono za sta se predsatvljaju. Pa oni bi valjda trebalo da alarmiraju javnost cak i kad se vrednosti prblize (a ne prekorace) dozvoljene vrednosti. Koje potrosace oni stite?! To bi trebalo (*) motkom razjuriti.

Edited by Aion
Link to comment

Mogao bi da se desi 1 hitan uvoz određene količine nekontaminiranog kukuruza, bez tendera, jer je stvar od nacionalnog značaja... Ko se ono bavi tim? Nečiji šogor/šurnjaja/pašenog sigurno :fantom:

Link to comment
Hajde jasno je da sad necemo pomreti od ovih doza, jasno je da je Vlada prosle jesene donela pogresnu odluku o mesanju kukuruza i da sad pokusavaju da zataskaju stvari, ali koje je ovo "udruzenje za zastitu potrosaca"? Ispostavlja se da je su oni sve samo ne ono za sta se predsatvljaju. Pa oni bi valjda trebalo da alarmiraju javnost cak i kad se vrednosti prblize (a ne prekorace) dozvoljene vrednosti. Koje potrosace oni stite?! To bi trebalo (*) motkom razjuriti.
Možda grešim, voleo bih da je tako, ali bojim se da ih finansiraju oni koje bi trebalo da kontrolišu... Edited by wall
Link to comment

Samo da pitam nešto...Ko sve ovde može da bude odgovoran?Mlekara svakako mora da bude kažnjena jer je plasirala nezdrav proizvod, zar ne? U nekim normalnim okolnostima, očekivano bi bilo da svaka pomenuta mlekara bude kažnjena?Ko još? Ok, nadležno ministarstvo, ali ko tačno?Kakav je tu lanac komande?

Link to comment
a zašto nije akcenat na proizvođačima kukuruza? zar nisu oni odgovorniji nego mlekare?
ladno je moguce da su pustali mesavinu za stocnu hranu koja je bila ispod dozvoljene granice.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...