Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

ово све значи да је било које млеко у Србији још увек просечно 5 пута боље него у Америци.
ko je rek'o da je američko mleko na njihovoj gornjoj granici ?
Link to comment
ko je rek'o da je američko mleko na njihovoj gornjoj granici ?
upravo.[paranoja mode on] neko rece da je u usa granica u kukuruzu visa da bi ono sa visokim sadrzajem bilo izvezeno evilsmile.gif [paranoja mode off]
Link to comment
@BubaNisi valjda to pročitala???
nisam valjda shta prochitala? :unsure:edip, nije referenca na tebe, ako to mislish, nego opshte prakse. ali napravice nas na budale, bash na tu modlu. svi smo mi vidjeni za jkp groblje, pa ko pre ko kasnije, nego samo slinimo okolo ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
nisam valjda shta prochitala? :unsure:edip, nije referenca na tebe, ako to mislish, nego opshte prakse. ali napravice nas na budale, bash na tu modlu. svi smo mi vidjeni za jkp groblje, pa ko pre ko kasnije, nego samo slinimo okolo ^_^
A onda dobro. :)
Link to comment

mada me to najedi malo, moram da priznam, chim neko zucne, odma se potegnu izduvni gasovi i osiromasheni uranijum, od toga do hahahaarpa je 15 minuta, to ce biti do uveche.to je bakatetin model, ih, sta oni meni sve rade.to mora jednom da prestane.

Link to comment
Од три до седам дана након што се прекине исхрана музних крава контаминираном храном, афлатоксини исчезавају из млека.
Edited by pacey defender
Link to comment

To je iz citiranog saopštenja Ministarstva. Može im se verovati barem toliko. Ajd, napravljena je šteta, videćemo kako će se to sve raspetljati, ali barem ne postoji bojazan da ćemo nastaviti da se trujemo (ovim konkretnim sranjem, ostalo ostaje kao do sada).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...