Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

ima stranih mleka, samo treba znati.pored toga, ni madjarska, rumunija, makedonija nisu bas tako daleko za ovakve stvari. napunis gepek za 3 meseca i caoske.

Link to comment

zasto kupovati strano mleko kad vucic kaze da je sve ok i da se necete otrovati?Александар Вучић@avucic 4 May Питам се, шта је проблем са млеком, оно је изванредно, само видим да они који су о томе говорили сад имају станове по Бечу и ко зна где.

Link to comment
Jebemliga, mališa pije sojino, al ga ponekad mešamo sa organskim. Nisam pametna
Skoro sam u nekim novinama pročitao da sojino mleko sadrži biljni estrogen tako da to nije preporučljiva hrana za mušku populaciju. Ne znam koliko je to tačno ali ako jeste onda treba biti obazriv kod davanja sojinog mleka muškoj deci.
Link to comment
ima stranih mleka, samo treba znati.pored toga, ni madjarska, rumunija, makedonija nisu bas tako daleko za ovakve stvari. napunis gepek za 3 meseca i caoske.
da, možda da imam kombi :(
Link to comment
zasto kupovati strano mleko kad vucic kaze da je sve ok i da se necete otrovati?Александар Вучић@avucic 4 MayПитам се, шта је проблем са млеком, оно је изванредно, само видим да они који су о томе говорили сад имају станове по Бечу и ко зна где.
vučić nikad nije imao frke s podržavanjem genocida. Edited by Hella
Link to comment
Skoro sam u nekim novinama pročitao da sojino mleko sadrži biljni estrogen tako da to nije preporučljiva hrana za mušku populaciju. Ne znam koliko je to tačno ali ako jeste onda treba biti obazriv kod davanja sojinog mleka muškoj deci.
:cry:Oćel neko nešto lepo da saopšti?
Link to comment
Skoro sam u nekim novinama pročitao da sojino mleko sadrži biljni estrogen tako da to nije preporučljiva hrana za mušku populaciju. Ne znam koliko je to tačno ali ako jeste onda treba biti obazriv kod davanja sojinog mleka muškoj deci.
Ako je tacno sto pise ovde, onda je to strah bez osnova.
Link to comment
moje dete insistira na sojinom. javicu kroz 15 godina da li je gej.
Mislim da postoje moguci problemi ako pije vise od 3 L dnevno (prema nekom clanku s Interneta). (Ako je bas toliko zedan, bolje mu daj pivo :D)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...