Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

renne je muvao cecu na setu pa mu glupo da nam se pofali :heart:
Renne, wat ar ju duing wit tet stjupid grl? :-) Послато са GT-I9000 користећи Тапаток 2Послато са GT-I9000 користећи Тапаток 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

samo da javim da sam u regularno zapakovanom kukuruzu kokičaru pronašla zelena zrna,onako su polomljena i zelena na mestima gde bi trebala biti bela..pronašla sam takva i u domaćem od komšinice pa prešla na kupovni kad tamo ista stvar...nemam zaključak,samo kažem.

Link to comment

Sećate se da su kao posledica afere "stradali" neki poljoprvredni inspektori i načelnici?Sutra malo, eno ih i dalje svi na brojnom stanju.Uključujući ministra, dakako.

Link to comment
Јешић: Млеко је катастрофално лоше, то је разлог хајкеНОВИ САД – Потпредседник Владе Војводине Горан Јешић изјавио је да најновија испитивања показују да је млеко у Србији „катастрофално лоше”, када је у питању концентрација опасног афлатоксина, и оценио да иза напада на њега у појединим таблоидима стоје они који имају највећи утицај у „млекарском лобију”.„Чврсто сам уверен и нећу да верујем да иза тог напада стоји Српска напредна странка, већ иза њега стоји један интересни лоби који плаћа ову чувену скупу кампању где Цеца Ражнатовић пије млеко и треба нашу децу да натера да пију млеко”, рекао је Јешић за Радио - телевизију Војводине.Он је упитао ко стоји иза кампање „Ја пијем млеко” у Србији.„То је тренутно најскупља и највећа кампања у Србији. Ко стоји иза те кампање, питам вас? Да ли стоји министарство или ко? Нема потписа, па не знамо ко стоји, а млеко је и даље неисправно”, казао је Јешић.„Сваког посластичара у Србији би сместили у затвор да су му нашли салмонелу у фрижидеру. А ове мајсторе који имају 800 милиона или милијарду обрта, пуштате да раде шта хоће. Они мењају уредбу. А ја сам, ето, постао лопов тек од афере афлатоксин”, рекао је Јешић.Он је оценио да у држави постоји „озбиљна корупција” по питању афлатоксина и млека.„Данас смо завршили нову анализу и објавићемо је сутра. Ситуација с млеком је катастрофа, катастрофа. А они који имају највећи утицај и највећи колач у томе, њихово млеко је најгоре. То су они који су умешани отпочетка”, навео је Јешић.Бетаобјављено: 13/05/2013
Link to comment

primecujem da naprednjacki informbiro je posustaje u pisanju stupidnih komentara ali ih jebe zatrovana tiha vecina koja ih obilato dislajkuje. malo vas je!

Link to comment
Ja ne znam šta si čekao do sad.
Prvo smo svi prestali svi u kući da pijemo mleko kad je afera nastala onda smo prešli na ''organic'' varijantu. Sad mislim da i to ukinem. Edited by slow
Link to comment

"Bello" je u NS i dalje više incident nego što se može pronaći. Poslednje što su izmislili je "Bello" dugotrajno u tetrapaku, al sumnjam da tu pakuju obično.Mada, ne verujem ni da je "Bello" ko takvo nešto pošteđeno. Rumunski bifidus bio nešto malo prisutan po Delezu, pa ga više nema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...