Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

jel problem sto zelim rak svakome od njih? disclaimer: ovo je samo stilska figura izrecena u afektu. nemam uticaja na njihovo zdravstveno stanje niti zelim da im aktivno ugrozavam zdravlje.

Link to comment
jel problem sto zelim rak svakome od njih?disclaimer: ovo je samo stilska figura izrecena u afektu. nemam uticaja na njihovo zdravstveno stanje niti zelim da im aktivno ugrozavam zdravlje.
Predlažem ti da ovo staviš u potpis :lolol:
Link to comment
jel problem sto zelim rak svakome od njih?disclaimer: ovo je samo stilska figura izrecena u afektu. nemam uticaja na njihovo zdravstveno stanje niti zelim da im aktivno ugrozavam zdravlje.
ti si poznati telemita i magicar, ne verujemo ti nista !kako da znamo da ne projektujes svoju Volju ? :mad:
Link to comment
jel problem sto zelim rak svakome od njih?disclaimer: ovo je samo stilska figura izrecena u afektu. nemam uticaja na njihovo zdravstveno stanje niti zelim da im aktivno ugrozavam zdravlje.
Nije problem, samo izuzimam Ninu iz toga
Link to comment

[offtopic]Sto se Nine tice, o njoj (tj. o njenoj porodici) ste mogli citati u stampi i pre 7-8 godina, ali u rubrici sa apelima za pomoc. Kad je bila srednjoskolka, otac joj je bio tesko bolestan. Po gradu se skupljao novac za operaciju. I majka joj je bila bolesna. Nekim cudom, otac je ponovo prohodao. Kazu da je svega nekoliko slucajeva u Evropi da su pacijenti uspeli da prohodaju posle te operacije. Bilo je perioda kada su im jedina primanja u kuci bila oceva invalidnina (ne secam se tacno cifre ali je neka beda, manja od 15 hiljada). Jedne zime nisu imali ni grejanje.Neka druga srednjoskolka bi se u toj situaciji bacila na alkohol ili dop, ili bi dobar izgled naplatila na prvom splavu. E, ona nije. Pocela je da ide u sve moguce skole. Ne mogu ni da nabrojim gde sam je sve vidjao. Ne znam ni kako je sve to postizala, kad je spavala. Nisam gledao nijedan film ili seriju gde je igrala, tako da ni ne znam kakva je glumica, ali strasno cenim vredne ljude - one koji kad gacaju po dnu, ne predaju se i ne legnu u blato, vec nadju nekako snagu da skoce u vis.Jeste offtopic, ali jbg, morao sam :)[/offtopic]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...