Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

pa sta ima da mislis, jesi videla nekad odraslu zivotinju da pije mleko :Dzar je tolko opala prodaja mleka, da mora ceca nacionale da se angazuje. moje domacinstvo je kupovalo 60 litara mleka mesecno. otkako je krenuo aflatoksin, nismo kupili ni dl. tako smo se i skinuli s mleka. jebite se, salforde, laktalisu i ostali :D

Edited by darling
Link to comment

Prosle nedelje sam kupio mleko Sabacke mlekare i tek kad sam bacio ambalazu skontao sam da na njoj pise Молоко.Znaci, prodaje se mleko koje Rusi vracaju

Link to comment

Misim, ne možeš ti budeš kao neki bloger i onda se pojaviš u reklami, ono nešto - lajk, namigivanje. Ne može.Moraš budeš lep. Frajer. Kao Bekam. To je onda reklama. To je onda osmeh. To je onda najjača zurka. To je onda šmekerizam.To je jednostavno tako.Ako nisi Bekam, ako nisi Robert Dauni Džunior, ako nisi Bijonse, ako nisi Lili Alen, nego neki kao bloger u pokušaju kao neke šmekerice, onda je to fijasko. Onda je to dnost. Onda je to truba i iznad svega đoka.Bekam će se jako smejati kada bude video ovu reklamu.A o tome koliko će se smejati braća Liam & Noel Galllagher, govoriću nešto kasnije.Zamisi jebote, bloger lajkuje mleko. Misim, nemoj da mi pričaš. Misim, smejaće mu se Demon Albarn iz Blura, a još više Dejv i Martin kada dođu na Ušće.E da. Smejaću se ja. Ha ha ha ha ha...Džek Niklson ne prestaje da se smeje. E he he he he...A Mocart bi se razbio od smeha.http://www.youtube.com/watch?v=rjmmjXGwarU

Link to comment

... isti onaj sto Sergejisao oko Velikoga Brata, stetnosti po drustvo i okacinjao uplatnice. Kakvo govno.tumblr_mlkrwjG92G1rjssdoo1_500.jpg

Edited by CowBoy
Link to comment

Zaista ne razumem šta se čudite. Blogeri u ovoj zemlji pored toga što ih prati strahovito mali broj ljudi imaju problem sa time što zapravo stalno traže kintu, šljaku ili radno mesto. Samim tim, nikada ne kritikuju bitne stvari nego ponavljaju opšta mesta, i uradiće bilo šta za kintu. Ono što kritikuju su "bezbedno kritikujuće" pojave, nikada suština i uzroci. Naravno, guraju isključivo sebe. Poguban uticaj se već vidi u raznim firmama gde su se pozapošljavali, i to će da se nastavi. Nažalost, njihova lična karijera im više ne zavisi od njihovog posla i kvaliteta onoga što rade, već od toga koliku buku prave i lajkova. Stoga, to je autodegradirajući zanat, sa ugrađenom manom koja je jasna svakome ko pročita više od tri njihova bloga ili čega već.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...