Jump to content
IGNORED

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

noklica ima igru, ima glavu, ima srce, ima kondiciju. pehar je na njegovom reketu.novak je jednostavno bolji igrač od marija, tj. kada se gleda pik i jednog i drugogda nisam novakov navijač, gledala bih finale skroz opušteno.neverovatno šta je sebi maki ovde dozvolio, raspali fed ga tera u pet setova jbt :isuse:

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • duda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

Top Posters In This Topic

Nemoj zezati, šta si očekivao da u 1/2 gs-a neko opere Federera za sat i po?
Imao ga je Andi sve vreme, Federer je prvu brejk loptu napravio tek na pola meča ili tako nešto. To što je uopšte došao do 5. seta je hudinijevski :)
Link to comment
Imao ga je Andi sve vreme, Federer je prvu brejk loptu napravio tek na pola meča ili tako nešto. To što je uopšte došao do 5. seta je hudinijevski :)
Ne bih bas rekao da je Hudinijevski, ipak se radi o najboljem igracu svih vremena, verovatno. Od takvih nije cudo ocekivati da nateraju nekoga na 4 sata rada iako taj neko uglavnom dominira.Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Link to comment

Ljudi već 3-4 godine posle svakog poraza prišivaju Federeru etiketu "Gotov je". Sam sam to uradio par puta, i neću više dok god on igra tenis. Gledao sam samo poslednji set u kome se bukvalno raspadao, ali i to što je takvom igrom izborio pet setova valjda govori nešto o njemu.Đoković jeste favorit u finalu, a mislim da će najbitnija stavka biti drugi servis Mareja, odnosno način na koji će ga hendlovati.

Link to comment
Đoković jeste favorit u finalu, a mislim da će najbitnija stavka biti drugi servis Mareja, odnosno način na koji će ga hendlovati.
drugi servis mu je totalno patetičan, tako je bilo i danas, samo je federer tek u drugoj fazi meča to počeo da eksploatiše ja očekujem da novak osvoji više poena i na prvi marijev servis, o drugom da ne pričamnaravno, govorim u odnosu na feda danas.
Link to comment
Q. Where do you think Andy's placed now in terms of Sunday night?ROGER FEDERER: Obviously Novak goes in as the favorite, I would think, even though Andy beat him at the US Open. But, I mean, maybe a day extra is going to make a difference. But it's not back to back. He has a day. He's had an easy run until the semis, until tonight. Maybe it's something that Andy needed going into the finals. But obviously Novak is the double defending champion here. I think so at least. He's done really well again this tournament, digging himself out of the hole against Stan, coming and playing good tennis against Berdych and Ferrer. So obviously a tough match again, and give a slight edge to Novak just because of the last couple of days.
Link to comment

Uff Djokovicu mi te volimo. Cijela CG navijala za njeasga cak i moja cura

Nemoj zezati, šta si očekivao da u 1/2 gs-a neko opere Federera za sat i po?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...