Jump to content
IGNORED

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • duda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

Top Posters In This Topic

jos jedan razlog zbog koga bih vise voleo fedju u finalu je novakovo radovanje kad pobedi.kad zvekne andyja malo se usteze, ali akd zvekne fedju onda je to ono pravo chetnichko

Link to comment
Ali pošalica o neobaveznom ćaskanju Wilandera i Lendla o najboljem teniseru... :isuse:
pošalica misliš o Novaku? nisam čula.čula sam kako su komentarisali kako je Ivan rekao da je Mari neverovatno talentovan, meni je teško u to da poverujem Mari mi ne deluje preterano talentovano.
Link to comment

a i nije novak još osvojio gs preko feda u finalured bi bioed.mari je vrhunski talenat za tenis, njegov problem je samo njegov karakter i glava

Edited by duda
Link to comment
pošalica misliš o Novaku?
Ne, o Endiju, Komentator je onda dodao da ako bi Lendl trenirao Novaka, onda bi naravno rekao da je on najbolji. Edited by miki.bg
Link to comment
jos jedan razlog zbog koga bih vise voleo fedju u finalu je novakovo radovanje kad pobedi.kad zvekne andyja malo se usteze, ali akd zvekne fedju onda je to ono pravo chetnichko
Sve +1 sa tim što si zaboravio možda i najbitnije. Federera je posebno zadovoljstvo gledati kako ga Nole mrči...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...