Jump to content
IGNORED

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

penzos loše igre, a pre svega, loše servira za svoje standardesa druge strane, nabildovani servira sjajno, ostalo uobičajeno.mnogo je zeznut sa tim svojim promenama ritma, u stanju je svakoga da izbaci iz kolosekanovaku će protiv njega (ako prođe, a za sada izgleda da hoće) pre svega biti potrebno veliko strpljenje

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • duda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

Top Posters In This Topic

Kako je lepo gledati dobar tenis, a kada te briga ko će da dobije. Navijam samo da uđu u nekih 5 sati i pocrkaju obojica...
ja se isto nadam takvom scenariju, mada mislim da su male šanseed.fed neobjašnjivo danas ima manjak agresivnostičak se na endijev drugi servis (a koji je najranjiviji) glupira sa onim slajs riternomkao da mu je samopouzdanje na nuli totalnoj ... ne razumem Edited by duda
Link to comment
bemliga, i ja se nekako svrstao u fedexov tabor, iako do samog pocetka nisam bio siguran za koga cu navijati. cudan je osjecaj navijati za starca-nemezisa-pokojnog kralja-you name it. pretpostavljam da me je tamo gurnuo osjecaj da bi Skotsko Trckaralo na Steroidima bilo daleko opasniji protivnik nasoj Noklici :("na steroidima" - ne impliciram nista, nego primjecujem kako je ozivotinjio endi
+1
Link to comment

imala sam dobru volju da ispratim ovaj meč ali više nemam.ne mogu da gledam a sve što vidim je zamrznuta slika, kao da slušam radio.hvala vam što ste bili ni od kakve pomoći!

Link to comment

Koliko god da me penzos nervira a Makica mi je u suštini simpa i navijam za njega skoro uvek, nekako potpuno perverzno navijam za matorog... jer kapiram da bi ga Nole razmazao o beton u finalu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...