Jump to content

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • dùda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

bravo za Djoleta!ja gledao nocom Almagro - Ferer do 2:0 u setovima i sta bi posle? kuku.
Bi najveci chouk u istoriji tenisa. Imao je 5:3 u trecem, na 5:4 servirao za mec i puko 5:7, u cetvrtom od 3:3 uspeo 3 puta da napravi brejk i da mu ovaj vrati momentalno. Dakle, ukupno 3 puta je servirao za mec i sva tri sjebao. U petom se raspao fizicki.Nema covek muda i to je to.
Link to comment

Na 4:0 za Mareja Pesikan kaze gotov set. Sada je 4:2 i Sardi servira.Sve u svemu tezak idiot. Malo Pesikan, malo ja sto jos ne spavam a rano ranim i ceo dan radim.Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment

ma kakvo bre čudo, pa serena je odavno poluinvalid, nikakvo to čudo nije.čudo je kako je raspao wta i kako niko nema herca da igra sa njom malo hrabrije i da tu njenu poluinvalidnost bolje koristipogledati h2h kilave jj protiv serene, pa je sve jasno. ako je ona mogla do 4:5 protiv serene, mogle su mnoge ... a nisumaki je mrcina mišićava postao, udara ko maljem, trči ko zec.ipak, nekako me nije impresionirao igrom, laganu prednost dajem penzosu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...