Jump to content

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

ta kota od 1.75 da uzima set baš ko poklon deluje
Da. Naravno, uvek je moguca promena kvote. Trenutno je toliko. 2011. u cetvrtfinalu je bilo ovako: 01/25/2011 09:35 T. Berdych - N. Djokovic 0 : 3 (1 : 6) (6 : 7) (1 : 6 Kladionice ocigledno ne misle da Djokovic ima problem sa formom, niti da ga je mec sa Wawrinkom uzdrmao. Kvota da uzima Australiju je, na primer, 1.80 u Maxbetu (Marej 3.20, Federer 5.25), sto je, po meni, premalo.Ali, ajd da ne sirim pricu van kladionicarskog topika...
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • dùda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

Koliko Raonić ima monstruoznu servu, toliko je nemoćan, nažalost, u razmenama. Kažem nažalost, po tvitovima i ponašanju na terenu rekao bih da je fin momak.Jednostavno, mnogo je spor i nije u stanju 2, 3 oštra i precizna udarca da vrati, ne stiže da se namesti na udarac i ćao.
Raonić ima povredu stopala mislim, razmišljao je čak i da ne igra danas. Mada i da je zdrav verovatno ne bi bilo puno drugačije.
Link to comment
Kladionice ocigledno ne misle da Djokovic ima problem sa formom, niti da ga je mec sa Wawrinkom uzdrmao. Kvota da uzima Australiju je, na primer, 1.80 u Maxbetu (Marej 3.20, Federer 5.25), sto je, po meni, premalo.Ali, ajd da ne sirim pricu van kladionicarskog topika...
prosle godine posle 5 sati sa marejem je igrao 6 sati sa nadalom i dobio. nadam se da dobro misle
Link to comment
e pitanje za vas koji se kladite ?gde je najveća kvota na birdšita da pobeđuje sutra ? ali samo čista pobeda, ne razumem se u ono + -razmišljam da unovčim malo ovo svoje nerviranje, pa ako ona naša magarčina ispadne, da bar neku kintu ubodem :cry:ozbiljno, čujem da novak nema nikakvu povredu (ili se krije iz taktičkih razloga, ko će ga znati), pa ako je tako, onda je sam od sebe kilav, servis mu je plač majke božjene može se igrati sa onakvim servisom sa top 10 igračimaozbiljno mislim da , u slučaju da drastično ne promeni onu igru od juče, ima veliku šansu da krene ranije na odmor.
kako da ne, jučer na ES su ga videli da si masira leđa i spomenuli povredu (ne znam od kad, možda se istegnuo baš juče). Isto su rekli da ne servira jako baš zbog toga. Ali nije uzimao medical... možda nije imao zakazano :huh:
Link to comment
kako da ne, jučer na ES su ga videli da si masira leđa i spomenuli povredu (ne znam od kad, možda se istegnuo baš juče). Isto su rekli da ne servira jako baš zbog toga. Ali nije uzimao medical... možda nije imao zakazano :huh:
pa to sam i ja videla sasvim jasno u toku mečadanas međutim naleteh negde (ne znam više gde), kao neki insajderski info, nema nikakve povrede
Link to comment
Ako sam dobro video, Almagro ima 0-12 protiv Ferera. Mozda je doslo vreme za prvu pobedu.
mislis u rodikovom stilu kad je ono jednom otreso fedexa: "nobody beats me 13 times in a row"?prilozi kakve se kvote nude na to, pa da te mozda podrzim u takvom razmisljanju...
Link to comment

ne mora da znaci, i ferrer je oprao nadala na AO... almagro jeste potcenjen ali mislim da je to vise zbog ferrerove forme nego h2h-a. Ako bih smatrao da je ovo jedan od onim slemova kada titulu uzima Johanson, Ivanisevic, Del Potro i sl. stavio bih pare pre svega na Ferera (kvota 20, vredi pokusati nakon Djokovicevog 5-satnog mrcvarenja, ili eventualno na ludog Congu, kvota jos veca)

Edited by JohnnyD
Link to comment
e pitanje za vas koji se kladite ?gde je najveća kvota na birdšita da pobeđuje sutra ? ali samo čista pobeda, ne razumem se u ono + -razmišljam da unovčim malo ovo svoje nerviranje, pa ako ona naša magarčina ispadne, da bar neku kintu ubodem :cry:ozbiljno, čujem da novak nema nikakvu povredu (ili se krije iz taktičkih razloga, ko će ga znati), pa ako je tako, onda je sam od sebe kilav, servis mu je plač majke božjene može se igrati sa onakvim servisom sa top 10 igračimaozbiljno mislim da , u slučaju da drastično ne promeni onu igru od juče, ima veliku šansu da krene ranije na odmor.
Potpuno te razumem šta želiš.Ja ti preporučujem jednu od dve opcije:1. Mozzart, Berdih osvaja bar jedan set kvota 1,75 ( tip hendikep dvojka u setovima). Kvaka je što oni ne računaju meč koji je završen predajom. To znači da ti u slučaju predaje bilo kog tenisera, u bilo kom momentu samo vrate pare, kao da ništa nisi igrala. Dobra strana je što je vrlo verovatno i jare i pare, tj pobeda Novaka uz jedan ili dva izgubljena seta.2. Kladionica BetCity. Kvota 2,00 za Novak NE OSVAJA. Imaš win win situaciju :)Ja sam lično odigrao na FEDERER OSVAJA za kvotu 5,25
Link to comment
2. Kladionica BetCity. Kvota 2,00 za Novak NE OSVAJA. Imaš win win situaciju :)Ja sam lično odigrao na FEDERER OSVAJA za kvotu 5,25
ovo se odnosi na konačan ishod ao ?i da, crkni kad si izdajica, dabogda ti pao tiket :lolol:
Link to comment

ali

''I know I can recover. I know I have it in me."So even though there are still three rounds left to go this time, no one left in the draw will be underestimating Djokovic's power of recovery. The possibility of an injury lingers, though Djokovic's coach, Marian Vajda, said after the match he suspected the problem was only back spasms, which could be "released" by rest and massage.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...